Fitch Edges Mooney w OT; Canfield, Polska, Struthers Win | Wiadomości, sport, praca

¯ FITCH 71, MOONEY 63: AUSTINTOWN – The Falcons pokonali Mooneya 16-7 w biegu, aby pokonać Mooney 71-63 w piątek wieczorem. Todd Simons kontynuował świetną kampanię dla seniorów, zdobywając 23 punkty przeciwko Cardinals. Allen Underwood zdobył 16 punktów, a Isaac Boyd dodał 14 punktów dla Sokołów. Mick Hergenrother prowadził Mooneya z 21 punktami, a Thomas Fire dodał 14. Jack Pepperney chodził w górę iw dół o 12.

¯ CANFIELD 69, LOUISVILLE 58: CANFIELD – Kardynałowie zbliżają się do 0,500 po pokonaniu Louisville. Na czele Cardinals stał Trey Dye, który zdobył dla Canfielda 21 punktów. Harry Slaven dodał 15 punktów dla kardynałów. Canfield prowadził 33-21 w przerwie i walczył z Leopardami o zwycięstwo.

¯ URSULINE 73, HOWLAND 43: HOWLAND – 24-punktowy mecz Brady’ego Shannona doprowadził Fighting Irish do zwycięstwa nad Howlandem w piątek wieczorem. Shannon miał silną 24 z Vinnym Flauto, a za nim dziewięć. Howland prowadził Anthony Massucci, który zdobył 22 punkty. Urszulanka przechodzi na 5: 3 roku.

¯ POLAND 66, NILES 23: NILES – Buldogi pokonały Nilesa z dwoma punktami w pierwszej kwarcie w drodze do wielkiego zwycięstwa nad Red Dragons. Michael Gordon i Anthony Perry prowadzili Polskę z 11 punktami każdy. Ross Dedo i Andrew Centofanti dodali po 10. Doug Foster prowadził Nilesa z siedmioma punktami. Alleni Fryer zaliczył 11 zbiórek.

¯ STRUTHERS 65, HUBBARD 20: HUBBARD – Struthers utrzymali Eagles do czterech punktów w pierwszej kwarcie i 10 punktów w pierwszej połowie, co dało ogromne zwycięstwo nad Hubbardem. Wildcats weszli do szatni o przerwie 35:10 przed Hubbardem. William Bloom prowadził Struthers z 14 punktami. Aidan Slocum zdobył 13 punktów, a Brandon Washington 10.

¯ SPRINGFIELD 69, MINERAL RIDGE 52: NEW CENTER TOWN – 20-punktowy mecz Beau Brungarda wyprzedził Springfielda Mineral Ridge i doprowadził do 6-2. Brungard grał wysoko, a za nim RJ Smith z 19 punktami, Alex Rothwell z 11 punktami i Lukas Yemma z 10 punktami. Na czele baranów stanął gubernator Austin, który zdobył 14 punktów.

READ  Podcast Sky Sports Golf: Czy Adrian Meronk powinien otrzymać wybór kapitana drużyny Ryder Cup dla Team Europe? | Wiadomości golfowe

¯ WEST BRANCH 46, CARROLLTON 30: CARROLLTON – 25-punktowy wysiłek Jaxon Hendershott pomógł wypchnąć West Branch za Carrollton i doprowadzić rok do 8-3. Hendershott miał w meczu maksimum 25 punktów, za nim uplasował się Dru Deshields, który dodał sześć punktów w defensywie. West Branch pokonał Carrollton 15-7 w trzeciej kwarcie.

¯ LOWELLVILLE 79, JACKSON-MILTON 53: LOWELLVILLE – The Rockets wzięli energię ze zwycięstwa nad Kennedym na początku tego tygodnia, aby pokonać Jackson-Milton w piątek wieczorem. Vinny Ballone prowadził zespół z 24 punktami. Anthony Lucente zdobył 16 punktów, a Cole i Brady Bunofsky dodali po 10 punktów. Lowellville zdobył 30 punktów w ostatniej kwarcie do przejścia na emeryturę. Dla Blue Jays, Mason Robison prowadził z 14 punktami. Frank Prozy zdobył 12 punktów, a Cole Grope dodał 11.

¯ WATERLOO 62, WESTERN RESERVE 52: BERLIN CENTER – Druga kwarta 18: 7 okazała się kluczowa dla Blue Devils, kiedy przegrali z Waterloo w piątek wieczorem. Western Reserve uzyskał lepsze wyniki niż 18-7 w drugim kwartale po remisie 15-15 w pierwszym kwartale. Noah Klasic prowadził zespół z 21 punktami.

¯ LaBRAE 76, LIBERTY 62: LIBERTY – Wikingowie pokonali Liberty o 11 punktów w czwartej kwarcie w drodze do zwycięstwa ligowego z Leopardami w piątek. LaBrae (3-1, 2-0) zdobył 24 punkty na Libertys 13 w czwartej kwarcie do przejścia na emeryturę. Liderem Liberty (1: 1, 1: 1) był Jameer Weaver z 16 punktami. Rushad Chambers zdobył 12 punktów, a D’Andre Venters wzrósł i stracił 11 punktów.

¯ JEFFERSON 65, SOUTH RANGE 34: BEAVER TOWNSHIP – Raiders mieli dwa punkty w pierwszej kwarcie i nie mogli wydostać się z dołka, jeśli przegrali z Jeffersonem. Mike Patrone prowadził South Range, kończąc noc z 11 punktami.

READ  Gadjzik dodaje Piotr Galus z Polski

¯ SOUTHERN 61, LEETONIA 40: SALINEVILLE – Dylan Lennon prowadził Bears z 16 punktami w lidze przegranej z Southern. Lennon miał mecz wysoko powiązany z Brockiem Smalleyem z Indian.

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĘCA

¯ HARDING 93, CHANEY 20: WARREN – Harding pokonał Cowgirls 28-7 w pierwszej kwarcie i wygrał z Chaney. Raiders mieli trzech graczy w dwucyfrowej pozycji, gdy ich „wielka trójka” Faith Burch (23 punkty), Kamarah Bender (23 punkty) i Diamond Phillips (22 punkty) przekroczyła próg 20 punktów. Harding ma teraz 2-0.