Connect with us

Nauka

GTC powołuje nowego dyrektora zarządzającego w Rumunii

Published

on

BUCHAREST (Rumunia), 1 kwietnia (SeeNews) – polski deweloper Global Trade Center (GTC) powołał Ziv Gigi na nowego dyrektora zarządzającego ds. Operacji w Rumunii – poinformowała w czwartek spółka.

Ziv Gigi ma ponad 15-letnie doświadczenie na rynkach nieruchomości w EWG, opracowując i obsługując dziesiątki projektów biurowych i sklepowych, podało GTC w komunikacie prasowym.

Ponadto jego poprzednia kadencja na stanowisku dyrektora finansowego operacji GTC w Bułgarii, Rumunii i Serbii zapewniła mu całą wiedzę finansową potrzebną do pomyślnej realizacji i wspierania strategicznego kierunku firmy, dodał GTC.

GTC jest wiodącym inwestorem i deweloperem na rynku nieruchomości, koncentrującym się na Polsce i stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Od 1994 roku GTC zrealizowało w regionie Europy Środkowo-Wschodniej 76 nowoczesnych biur i nieruchomości handlowych o łącznej powierzchni ponad 1,3 miliona m².

Grupa obecnie aktywnie zarządza portfelem nieruchomości komercyjnych obejmującym 48 budynków komercyjnych, oferujących ponad 750 000 m² biur i biur do wynajęcia w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto GTC ma w przygotowaniu 325 000 m² nieruchomości handlowych i biur w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, 37 000 m² w budowie.

READ  Nigeryjscy studenci błyszczą na Międzynarodowym Konkursie Sztuk Pięknych | Wiadomości Guardian Nigeria
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.