Connect with us

technologia

Wieża Fantasy jest idealna do odtwarzania postaci Genshin Impact

Published

on

Wieża Fantasy jest idealna do odtwarzania postaci Genshin Impact

Nie rozumiem postać, którą chciałeś Uderzenie Genshin? Nie martw się, ponieważ teraz możesz odtworzyć wersję tej postaci w zupełnie innej grze. (Niesamowite!) Teraz, gdy pojawia się na całym świecie, fani zaczynają używać kreatora postaci w podobnej grze o nazwie wieża fantazji, odtworzyć popularne postacie Uderzenie Genshin.

wieża fantazji to nowa darmowa gra z otwartym światem, która zostanie udostępniona na całym świecie 11 sierpnia i będzie dostępna dla graczy ze Stanów Zjednoczonych w środowy wieczór. Według twórców gra jest „inspirowaną anime przygodą science-fiction”, osadzoną setki lat w przyszłości. Gra pozwala dostosować głównego bohatera do różnych cech, takich jak między innymi ubiór, kolor włosów, wzrost. A fani używają tej funkcji dostosowywania, aby tworzyć z niej postacie Uderzenie Genshin takich jak Keqing, Bennett, Zhongli i inni. Oto Kokomi, z wyjątkiem futurystycznego stroju.

Ktoś zrobił dużą wersję Bennetta i postać, która wygląda jak Zhongli. (Podobnie jak niektóre Naruto Postacie takie jak Sasuke i Nagato.)

Fanka odtworzyła również Keqing, aby mogła być zajęta i zestresowana również w tym życiu.

TikTok przedstawia postać, która wygląda jak użytkownik broni drzewcowej Hu Tao genszin

Oto postać, która wygląda jak Shikanoin Heizou, który jest nowicjusz w genszin.

Osoba odtworzyła jednego z bohaterów Uderzenie GenshinLumine w Stwórcy.

Trend jest trochę ironiczny, ponieważ wieża fantazji jest potencjalnym konkurentem Uderzenie Genshin. Jak genszin, wieża fantazji to darmowa gra RPG z otwartym światem z mechaniką gacha. Jest zdecydowanie skierowany do podobnych odbiorców, a to Uderzenie Genshin Społeczność z pewnością popiera tę ideę.

READ  PAF pozyskuje dodatkowe śmigłowce szturmowe S-70i Black Hawk

Jeśli gra brzmi dla Ciebie ciekawie, mam dobre wieści: wieża fantazji premiera w środę wieczorem w USA i na całym świecie 11 sierpnia i jest dostępna na komputerach z systemem Windows i urządzeniach mobilnych, więc możesz to sprawdzić.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *