Wielki Czerwony Dostaje Reno #402 | Wiadomości, sport, praca

Wielki Czerwony Dostaje Reno #402 |  Wiadomości, sport, praca

Andrew Grimm KOLEJNY KAMIEŃ MILOWY – Drużyna piłkarska Big Red świętuje z głównym trenerem Reno Saccoccią w pomocy po tym, jak Big Red pokonała Louisville 21-0 na Harding Stadium. Zwycięstwo uplasowało się na 402 miejscu w Hall of Famer, czyniąc go wszechczasowym liderem Ohio w wygranych trenerach piłki nożnej.

STUBENVILLE — – To my, nie ja.

Tak powiedział Hall of Famer Reno Saccoccia tłumowi zgromadzonemu na Harding Stadium w pobliżu pomocy, po tym, jak został wszechczasowym zwycięzcą trenerskim Ohio State, wygrywając 21:0 przez Big Red z Louisville.

A kiedy zegar wybił zera w czwartej kwarcie, by przypieczętować zwycięstwo nr 402, które przełamało remis z emerytowanym Jimem France, to niezliczeni piłkarze, asystenci trenerów i inni, którzy odbyli tę podróż w ciągu ostatnich czterech dekad, byli na Saccocii. umysł.

„Jest wielu osobom, którym muszę podziękować” powiedział. „40 lat zawodników, 40 lat coachingu, 40 lat rodziców, 40 lat prawdziwego Wielkiego Czerwonego Narodu. Uwielbiam pracować dla nich wszystkich.

„Ale jeśli jesteśmy naprawdę dużym czerwonym narodem, to my, nie ja. Przez resztę roku należy skupić się na drużynie piłkarskiej 2022 Big Red. Zasługujesz na tę okazję.

Saccoccia spodziewała się, że Louisville, odwiedzając Harding Stadium po raz pierwszy na pierwsze spotkanie między programami, będzie trudnym przeciwnikiem – i byli, ponieważ utrzymywali Steubenville z dala od tablicy wyników do końca pierwszej kwarty, a w ciągu dwóch do tego czasu pozostały punkty w połowie czwartego.

Jednak obrona Big Red była w stanie spowolnić opcjonalny atak Leoparda i ograniczyć gości do zaledwie 90 jardów na ziemi i 110 jardów w sumie.

„Byli twardą drużyną piłkarską, dobrą drużyną piłkarską, ale nadal byliśmy wykluczeni” Powiedział Saccocia.

READ  Kwiatkowski strzela na szczyt podium na Blue

Być może najlepszym momentem gry, szczególnie w obronie, była postawa na linii bramkowej w połowie trzeciej kwarty, która powstrzymała Leopardy od pięciu w czterech meczach z rzędu. 1, aby odwrócić piłkę na upadki.

„Dla mnie najważniejszą częścią meczu było stanie na linii bramkowej” Powiedział Saccocia. „[Obrona]była bardzo zdyscyplinowana, musieli osłaniać nurkowanie, rozgrywającego i boisko i byli bardzo zdyscyplinowani w swoich obowiązkach. Działali”.

Starszy rozgrywający, Phaeton Hill, zakończył mecz z 233 jardami i trzema przyłożeniami, znajdując sześciu różnych odbiorców, podczas gdy siedmiu różnych graczy niosło piłkę do ataku naziemnego Big Red, który wybił 156 jardów.

„Staraliśmy się bawić jak najwięcej dzieci. Jeśli jesteś taki gorący, musisz grać ze wszystkimi”. Powiedział Saccocia. „Wszyscy muszą być gotowi. Graliśmy wielu liniowych, wielu różnych odbiorników, wielu obrońców i wielu obrońców.

„Powinni to zaakceptować jako zaszczyt dla nas mieć pewność, że mogą wejść w każdej chwili”.

Po tym, jak Big Red odwrócił piłkę przy swoim pierwszym posiadaniu w dół, Big Red otworzył wynik na 1:15 w pierwszej kwarcie, kiedy Hill zdobył wynik 19 jardów z Isaac’iem Hillem, co dało wynik 7-0 i siódemkę do końca. grać na dysku.

Na niecałe dwie minuty przed przerwą, Gavin Bozica, również pędząc na 55 jardów na 14 martwych, zdołał przebić się przez ekran i przedarł się przez obronę Leopardów na 80 jardów, aby podwoić przewagę.

Po bezbramkowym zajęciu trzeciego miejsca Hakim Edwards praktycznie odłożył wszystko dzięki dużej pozycji na linii bramkowej, kiedy wykonał krótkie podanie i znalazł miejsce na 55 jardów, pozostawiając 8:32.

Savier Faulks prowadził w meczu Big Red run z 67 jardami i siedmioma bramkami, podczas gdy Spencer Ostovich odkupił fumble w drugiej kwarcie, aby udaremnić atak na Louisville, a później w kwarcie Ivan Buggs przejął podanie w strefie końcowej dla kolejnego obiecującego Leoparda do koniec marca.

READ  Amagi przejmuje Tellyo

„Przyjechaliśmy tu z innymi oczekiwaniami niż my” Główny trener Louisville, Troy Davis, powiedział. Spodziewaliśmy się, że będziemy grać ciężko, ale musimy zadbać o piłkę nożną. Zabiliśmy się w pierwszej połowie przewrotami, trzema fumbles i przechwyceniem. Nie możesz oddać piłki i oczekiwać wygranej.

„Big Red to bezwzględna drużyna piłkarska. Reno jest świetnym trenerem.”

NASTĘPNY

Louisville: Rozpoczyna przyszły piątek mecz u siebie z Polską.

Steubenville: W piątek wieczorem na walkę z New Philadelphia.

S: Edwards 55 Pass z P. Hill (Bowers Kick) 8:32

PĘDZĄCY: Louisville 32-90 (Cruse 13-61; Essik 12-31; Mueller 1-8; Ramsey 1-6; Davide 1-6; Jackson 1-(-4); Hershey 1-(-5); Ryż 1 -(-11); Gaybill 1-(-2); Steubenville 39-156 (Ostovich 7-19; Bozica 14-55; P. Hill 4-2; Faulks 7-67; Sims 1-0; Smith 1-3 ; Minniefielda 5-10).

PRZEGLĄD: Louisville 2-7-20-INT (wszystkie firmy Cruse); Steubenville 11-19-233-3TD-INT (wszystkie autorstwa P. Hilla).

OTRZYMANO: Louisville 2-20 (Hershey 1-17; Essik 1-3); Steubenville 11-233-3TD (Sims 1-7; Kernahan 2-30; I. Hill 4-57-TD; Pierce 1-5; Bozica 2-79-TD; Edwards 1-55-TD).

PIERWSZE UPADKI: Louisville 6; Steubenville 14.

UTRATA KOŃCA: Louisville 4-2; Steubenville 2-1.

STARY KAR: Louisville 2-10; Steubenville 2-30.

ŚREDNIA ODBICIE: Louisville 6-35,5; Steubenville 1-34.