Connect with us

Zabawa

Wideo: „Seinfeld” — oficjalny zwiastun — Netflix

Published

on

[09/17/21 – 09:01 AM]Wideo: „Seinfeld” — oficjalny zwiastun — Netflix
Nowojorski komik Jerry i przyjaciele oferują zabawne dialogi w tym serialu „ponad nic”, który stał się jednym z najdłużej emitowanych sitcomów.

[via press release from Netflix]

Seinfeld | Oficjalny zwiastun | Netflix

Wszyscy mamy tego jednego przyjaciela. Poznaj czterech z nich. Najgorętszy nowy program tej jesieni w końcu wkracza na Netflix. Wszystkie 180 odcinków Seinfelda będzie transmitowanych 1 października.

Wszyscy mamy tego jednego przyjaciela … poznaj czterech z nich, Jerry’ego, Elaine, George’a i Kramera!

Wszystkie 180 odcinków Seinfelda miały swoją premierę na Netflix 1 października.

O SEINFELD:

Seinfeld to amerykański serial telewizyjny sitcom wyreżyserowany przez Larry’ego Davida i Jerry’ego Seinfelda. Jest emitowany na antenie NBC od 5 lipca 1989 do 14 maja 1998, przez dziewięć sezonów i 180 odcinków. Spektakl gra Seinfelda jako fikcyjną wersję samego siebie i skupia się na jego życiu osobistym z trzema jego przyjaciółmi – George Costanza (Jason Alexander), byłą dziewczyną Elaine Benes (Julia Louis-Dreyfus) i sąsiadem Cosmo Kramerem (Michael Richards). Seinfeld gra głównie w apartamentowcu na Upper West Side na Manhattanie w Nowym Jorku. Został opisany jako „pokaz o niczym”, który często skupia się na szczegółach życia codziennego.

www.Netflix.com/Seinfeld

[09/17/21 – 12:01 PM]Wideo: „Paranormal Activity: Next of Kin” – zwiastun – Paramount +
Premiera „Paranormal Activity: Next of Kin” wyłącznie w Paramount + odbędzie się 29 października.
[09/17/21 – 10:04 AM]Wideo: Paramount + ujawnia oficjalny zwiastun nowej oryginalnej serii „Guilty Party”, której premiera odbędzie się w czwartek, 14 października
W serialu występuje Kate Beckinsale jako Beth Burgess, zdyskredytowana dziennikarka, która desperacko próbuje ratować swoją karierę, trzymając się historii młodej matki, Toni Plimpton, granej przez debiutanta Julesa Latimera.
[09/17/21 – 09:01 AM]Wideo: „Seinfeld” — oficjalny zwiastun — Netflix
Nowojorski komik Jerry i przyjaciele oferują zabawne dialogi w tym serialu „ponad nic”, który stał się jednym z najdłużej emitowanych sitcomów.
[09/17/21 – 08:01 AM]Wideo: Zwiastun „W 80 dni dookoła świata”
David Tennant jest największym odkrywcą Phileasa Fogga w ekscytującym remake’u klasycznej powieści przygodowej Julesa Verne’a, która pojawi się w Masterpiece na PBS.
[09/17/21 – 08:01 AM]Wideo: „Sukcesja” (2021) – oficjalny zwiastun 3. sezonu – HBO
Serial opowiada o życiu rodziny Royów, którzy zastanawiają się nad swoją przyszłością, gdy ich starzejący się ojciec (Brian Cox) zacznie odrywać się od kontrolowanego przez nich konglomeratu mediów i rozrywki.
[09/17/21 – 07:01 AM]Wideo: Sezon 3 „Ty” — oficjalny zwiastun — Netflix
Po ślubie i małym dziecku Love i Joe starają się prowadzić normalne życie na zamożnych przedmieściach Madre Linda. Ale stare nawyki ciężko umierają.
[09/17/21 – 02:01 AM]Wideo: „Jaskółka” — oficjalny zwiastun — Netflix
Zaatakowani przez naciski życia w Lagos w Nigerii w latach 80. Tolani i jej koleżanka z ulicy angażują się w przemyt narkotyków i muszą ponieść konsekwencje.
[09/17/21 – 01:01 AM]Wideo: „Operacja Hiacynt” — oficjalny zwiastun — Netflix
Polska, 1985: Niezadowolony z wyniku śledztwa w sprawie morderstwa młody oficer z komunistycznej Warszawy wyrusza na poszukiwanie prawdy.
[09/16/21 – 10:31 AM]Wideo: „Create the Escape” – oficjalny zwiastun
Seria, która pojawi się 7 października w Peacock, umożliwia dzieciom tworzenie, projektowanie i budowanie własnych pokoi ewakuacyjnych.
[09/16/21 – 10:01 AM]Wideo: Sezon 2 „Inne życie” — oficjalny zwiastun — Netflix
Stawka nie może być wyższa, ponieważ Niko i jej załoga są świadkami zniszczenia planety. Jak negocjujesz z kosmitami, którzy są zdolni do takiej brutalności?
[09/16/21 – 10:01 AM]Wideo: Sezon 2 „Big Sky” – rozszerzony zwiastun z nowymi postaciami już dostępny
„Big Sky” opowiada o prywatnych detektywach Cassie Dewell i Jenny Hoyt, którzy ponownie spotykają się, aby zbadać wrak samochodu pod Heleną w stanie Montana. Wkrótce odkrywają, że sprawa może nie być tak prosta, jak się wydaje.
[09/16/21 – 09:05 AM]Wideo: „Atak na VA-33” – oficjalny zwiastun – The Roku Channel
Kiedy gang terrorystów przejmuje szpital dla weteranów, tylko jeden człowiek może ich powstrzymać.
[09/16/21 – 08:01 AM]Wideo: „Gorączkowy sen” — oficjalny zwiastun — Netflix
Pełna napięcia relacja między dwiema młodymi matkami, gościem i mieszkańcem, ujawnia zbliżającą się katastrofę ekologiczną i upadek duchowy.
[09/16/21 – 05:01 AM]Wideo: „Edukacja seksualna” – sezon 3 – zwiastun 2 – Netflix
Wieści o „szkółce seksu” rozchodzą się, gdy nowy dyrektor próbuje zapanować nad zdziczałymi uczniami, a Otis próbuje ukryć swój tajny związek.
[09/15/21 – 04:01 PM]Wideo: „Nie mogliśmy dorosnąć” — oficjalny zwiastun — Netflix
Zainspirowany zaproszeniem do przyjaciela, bezsilny czterdziestolatek wspomina swoje poprzednie związki z lat 90. i poszukuje utraconych nadziei i marzeń.
READ  Premier Polski broni podatku od reklam w nowych mediach
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *