Connect with us

technologia

Wideo: MVG przygląda się bliżej emulacji N64 Nintendo i „co poszło nie tak przez lata”

Published

on

W zeszłym tygodniu Nintendo wprowadziło poziom dodatku Expansion Pack do swojej usługi Switch Online. Jak być może zauważyłeś, nie poszło to dobrze Niektóre Gracz. Poza tym zwiastun będzie najmniej popularny film Nintendo YouTube wszechczasów, emulacja N64 została skrytykowana za to, że nawet do tego nie pasuje Standardy ustalone dzięki wspólnym wysiłkom.

Twórcy gier i YouTuberzy, Nowoczesny odtwarzacz vintage, przyjrzał się teraz historii emulacji N64 Nintendo, która technicznie sięga ery GameCube – wraz z wydaniem Budzik wiatrowy Zamów płytę bonusową w przedsprzedaży.

Epoka emulacji N64 Wii jest nadal uważana za „najlepszą”, ponieważ każda gra uruchamiała własną wersję istniejącego emulatora GC. Jednak w przypadku generacji Wii-U firma Nintendo zdecydowała się wprowadzić „nadrzędny emulator”, który opracowała do uruchamiania wszystkich 21 gier N64 dostępnych na platformie. To rzekomo prowadziło do różnego rodzaju problemów. Dodatkowo zastosowano ciemniejszy filtr, który wypłukał wszystkie gry.

Tytuły na N64 na Switchu również wykorzystują nadrzędny emulator, co wyjaśnia, dlaczego emulacja może nie być zgodna z wcześniejszymi wysiłkami. Końcowe przemyślenia z MVG:

„Tak, Nintendo zajmuje się emulacją – robią to od wielu, wielu lat, ale niestety w ciągu ostatnich 10 lat trochę się pogubili i podjęli kilka interesujących decyzji projektowych, które są po prostu naprawdę miłe”. wpłynęły na wrażenia użytkowników niektórych z tych gier i mam nadzieję, że uda im się naprawić niektóre z tych rzeczy, nie wiem, czy to zrobią ”.

Obejrzyj powyższy film, aby uzyskać pełną historię emulacji N64 Nintendo i daj nam znać o swoich doświadczeniach z dodatkiem Nintendo Switch Online Expansion Pack w komentarzach poniżej.

READ  PlayStation 5: Sony ogłasza cenę i datę premiery
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *