Connect with us

Sport

Wiadomości sportowe | Superbet Poland Chess Tourney: Mieszany wynik Ananda w 1. dniu Blitz

Published

on

WARSZAWA, 21 maja (PTI) Weteran indyjski arcymistrz Viswanathan Anand miał w niedzielę mieszany występ w sekcji blitzowej turnieju szachowego Superbet Rapid i Blitz Poland. Wygrał trzy mecze, zremisował cztery i przegrał dwa.

Po otwarciu pierwszej rundy sekcji błyskawicznej zwycięstwem nad polską gwiazdą Janem-Kryzstofem Dudą były mistrz świata zremisował z Ukraińcem Antonem Korobovem, po czym poniósł szokującą porażkę z Rumunem Davidem Gavrilescu.

Przeczytaj także | Zapowiedź Trailblazers vs Supernovas: Prawdopodobne XI, kluczowe walki, Head-to-heads i inne rzeczy, które musisz wiedzieć o kobiecej grze T20 Challenge 1

Inne zwycięstwa Ananda w pierwszym dniu zawodów błyskawicznych to zwycięstwo przeciwko Ukrainiecowi Kirillowi Szewczenko i Amerykaninowi Wesleyowi So.

Oprócz przegranej z Gavrilescu, przegrał także z Fabiano Caruaną z USA.

Przeczytaj także | Barcelona vs Villarreal, La Liga 2021-22 Bezpłatne transmisje na żywo i czas meczu w IST: Jak uzyskać transmisje telewizyjne na żywo i aktualizacje wyników w Indiach?.

Indyjski arcymistrz prowadzi w pierwszym dniu Blitzu, wygrywając Rapida z 19 punktami. Duda jest na drugim miejscu z 17,5 pkt.

Anand wygrał sekcję Rapid w sobotę na jedno okrążenie przed metą. Został jednak pokonany w dziewiątej rundzie Rapidu przez Richarda Rapporta.

Gracze wezmą udział w drugim dniu wydarzenia Blitz w poniedziałek.

(Jest to nieedytowana i automatycznie generowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY mógł nie modyfikować ani edytować treści.)

READ  Raport: Thomas Tuchel wymienia pięć celów ataku, aby wzmocnić atak Chelsea
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.