Connect with us

Zabawa

Julian Fellowes nie ma zastrzeżeń do trzeciego filmu, zaskoczony, że został nazwany „franszyzą”.

Published

on

W ten weekend publiczność wróciła do „Opactwo Downton: A New Era”. Film przenosi bohaterów do 1928 roku, w którym nieme filmy przekształciły się w talkie. Jest też wiele nowych postaci i kilka pożegnań z dawno ugruntowanymi w popularnym serialu telewizyjnym.

Ale podczas gdy ten drugi film niedługo trafi do kin, nie można się nie dziwić, jeśli na horyzoncie pojawi się trzeci, zwłaszcza biorąc pod uwagę niedawny sukces telewizyjny scenarzysty Juliana Fellowesa z inną obsadą, którzy mają i nie mają w HBO ”. Wiek pozłacany”.

Więcej od IndieWire

Stypendyści rozmawiają z IndieWire podczas niedawnej trasy prasowej dla „Opactwo Downton: nowa eraPowiedział, że na pewno nie wykluczyłby kolejnego filmu, ale wiele będzie zależeć od czasu. „Te rzeczy staną się jaśniejsze z biegiem czasu, gdy nadal będzie potrzeba więcej „Downton” i aktorów, gdy wystarczająco dużo z nich będzie chciało to zrobić. Na pewno bym tego nie blokował” – powiedział. Scenarzysta powiedział, że nauczył się nigdy nie mówić nigdy. „Musiałem pięć razy pomyśleć, że już się z nimi pożegnałem, a potem znów tu są”.

Zarówno on, jak i reżyser Simon Curtis, który reżyseruje film, byli zaskoczeni słysząc, że Downton Abbey zostało nazwane franczyzą, chociaż sukces serii, a teraz dwa filmy, jest z pewnością przekonującym argumentem.

W artykule na początku tego roku Fellowes poprzednio opisany Kontynuacja opowiada o tym, jak Lady Mary (Dockery) przejmuje obowiązki Lady Violet po jej chorobie. „Próbujemy zaznaczyć zmianę – fakt, że Crawleys of Downton są prawie w latach 30., a to dopiero początek współczesnego świata” – powiedział Fellowes. Z pewnością istnieje duże prawdopodobieństwo, że franczyza będzie mogła być kontynuowana, biorąc pod uwagę wygląd Lady Mary i jej krewnych, zwłaszcza jeśli w przyszłości nadejdzie II wojna światowa.

READ  Netflix anuluje wszystkie subskrypcje w Rosji

Seria Downton Abbey otrzymała 69 nominacji do nagrody Emmy podczas swojego biegu i zdobyła 15, a Smith zdobył trzy nagrody aktorskie, a serial wrócił do domu za wybitny miniserial lub film, wraz z nagrodami za fryzurę, scenografię, kompozycję muzyczną, reżyserię, pisanie i kamerę i kostiumy. Pierwszy film zarobił na całym świecie ponad 193 miliony dolarów.

Kate Erbland z IndieWire napisała w swojej recenzji „B” że „film, mimo całej swojej piankowatości, nie boi się zmagać się z wielkimi pytaniami moralnymi, ponieważ wielu jego bohaterów jest zmuszonych zmagać się z niczym innym, jak rozpakowaniem tego, co jest dobre, a co nie, jak dokładnie te etykiety ewoluują, i gdzie chcą upaść w stosunku do niej.”

Wydanie Focus Features, Downton Abbey: A New Era, jest już w kinach.

Najlepsze z IndieWire

Zapisać się do Biuletyn Indiewire. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas Facebook, Świergotoraz Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.