Connect with us

technologia

Wiadomości Google są przeprojektowywane w stylu One UI na telefonach Samsung

Published

on

Wiadomości na Androida Google Pixel 2 XL AA 1

  • Niektóre telefony Samsung otrzymują przeprojektowaną aplikację Google Messages.
  • Zmieniona wersja powinna być dostępna na telefonach z One UI 3.1 i nowszym.
  • Zmienia aplikację Wiadomości Google w typową aplikację Samsunga na platformie One UI.

Firma Samsung przyjęła Wiadomości Google jako domyślną aplikację do obsługi wiadomości w witrynie internetowej Seria Galaxy S21i wyłącza własną aplikację Samsung Messages. Teraz wydaje się, że Google jeszcze bardziej dostosowuje swoją aplikację do SMS-ów dla telefonów Samsung, wprowadzając rozszerzenie Jeden interfejs użytkownika-inspired redesign.

Według ludzi w Programista XDA i Policja AndroidaWiadomości Google otrzymują zupełnie nowy ekran główny w telefonach Samsung z One UI 3.1 lub nowszym. Kilku użytkowników odkryło nowy projekt serii Galaxy S21 i S20. Niektórzy widzieli to nawet na tańszych urządzeniach, takich jak Galaxy F62 i Galaxy A52.

Przeprojektowana aplikacja Wiadomości Google na telefony Samsung składa się z dwóch części. W górnym obszarze informacyjnym nazwa aplikacji jest wyświetlana obok liczby nieprzeczytanych wiadomości. W dolnej połowie znajduje się pasek wyszukiwania, którego możesz używać do wyszukiwania wiadomości i otwierania rozmów. Ten typ projektu był podstawowym elementem One UI od samego początku i przypomina o tym, jak inne aplikacje Samsunga wyglądają na platformie. Umożliwia także łatwą obsługę aplikacji jedną ręką.

AndroidMessagesOneUI

Nowy interfejs Wiadomości Google dla telefonów Samsung jest podobno dostępny w wersji 7.9.051 aplikacji. Jednak, kilku redditorów są również wyświetlane w różnych wersjach aplikacji, co oznacza, że ​​może to być aktualizacja po stronie serwera.

Jeśli Twój telefon ma One UI 3.1, możesz spróbować pobrać powyższą wersję Google Messages ze Sklepu Play, aby sprawdzić, czy możesz uzyskać nowy interfejs aplikacji. Możesz także spróbować zainstalować go z Lustro APK. Jeśli te metody nie działają, być może trzeba będzie trochę poczekać, aż telefon uzyska aktualizację po stronie serwera.

READ  2020 iPad Air vs. iPad Pro: praktyczne porównanie

Przeczytaj także: Najlepsze aplikacje do obsługi wiadomości i czatu na Androida, z których możesz teraz korzystać

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *