Connect with us

technologia

WhatsApp umożliwia teraz przesyłanie historii czatów z Androida na iPhone’a

Published

on

WhatsApp umożliwia teraz przesyłanie historii czatów z Androida na iPhone’a

WhatsApp dodaje możliwość przesyłania historii rozmów z Androida na iPhone’a, po wcześniejszym umożliwieniu użytkownikom tylko przesyłania czatów w drugą stronę (z iPhone na Androida). Funkcjonalność została ogłoszona przez dyrektora generalnego Meta, Marka Zuckerberga, post na Facebooku. Na razie pojawiły się pierwsze oznaki wprowadzenia tej funkcji w wersji beta odkryty przez WABetaInformacja.

Aktualizacja pomaga w przypadku długotrwałego problemu z WhatsApp, w którym w przeszłości przesyłanie czatów między dwoma mobilnymi systemami operacyjnymi było trudne. Przesyłanie czatów z jednego urządzenia iOS na drugie lub z jednego urządzenia z Androidem na drugie jest łatwe, ale generalnie nie między dwoma różnymi systemami operacyjnymi.

Proces transferu działa tylko na nowych lub fabrycznie zresetowanych iPhone’ach i wykorzystuje istniejące Apple’a Przełącz na iOS Aplikacja na Androida (pomaga już przenosić kontakty, wpisy w kalendarzu, wiadomości SMS i nie tylko). Podczas konfiguracji iPhone’a wybierz opcję „Przenieś dane z Androida”, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji na Androida. Po pełnym skonfigurowaniu iPhone’a otwórz WhatsApp i zaloguj się przy użyciu tego samego numeru telefonu. Powinna pojawić się Twoja istniejąca historia czatów na Androida.

Aby rozpocząć transfer, musisz mieć system Android 5 lub nowszy na urządzeniu z Androidem i iOS 15.5 na iPhonie. Niestety, jeśli masz już istniejącą historię czatów na iOS, zaimportowana historia Androida ją zastąpi.

READ  Po Brexicie technologia i ciężarówki sprawiają, że port w Calais jest „mądrzejszy”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *