Connect with us

technologia

WhatsApp umożliwia teraz przesyłanie historii czatów z Androida na iPhone’a

Published

on

WhatsApp umożliwia teraz przesyłanie historii czatów z Androida na iPhone’a

WhatsApp dodaje możliwość przesyłania historii rozmów z Androida na iPhone’a, po wcześniejszym umożliwieniu użytkownikom tylko przesyłania czatów w drugą stronę (z iPhone na Androida). Funkcjonalność została ogłoszona przez dyrektora generalnego Meta, Marka Zuckerberga, post na Facebooku. Na razie pojawiły się pierwsze oznaki wprowadzenia tej funkcji w wersji beta odkryty przez WABetaInformacja.

Aktualizacja pomaga w przypadku długotrwałego problemu z WhatsApp, w którym w przeszłości przesyłanie czatów między dwoma mobilnymi systemami operacyjnymi było trudne. Przesyłanie czatów z jednego urządzenia iOS na drugie lub z jednego urządzenia z Androidem na drugie jest łatwe, ale generalnie nie między dwoma różnymi systemami operacyjnymi.

Proces transferu działa tylko na nowych lub fabrycznie zresetowanych iPhone’ach i wykorzystuje istniejące Apple’a Przełącz na iOS Aplikacja na Androida (pomaga już przenosić kontakty, wpisy w kalendarzu, wiadomości SMS i nie tylko). Podczas konfiguracji iPhone’a wybierz opcję „Przenieś dane z Androida”, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji na Androida. Po pełnym skonfigurowaniu iPhone’a otwórz WhatsApp i zaloguj się przy użyciu tego samego numeru telefonu. Powinna pojawić się Twoja istniejąca historia czatów na Androida.

Aby rozpocząć transfer, musisz mieć system Android 5 lub nowszy na urządzeniu z Androidem i iOS 15.5 na iPhonie. Niestety, jeśli masz już istniejącą historię czatów na iOS, zaimportowana historia Androida ją zastąpi.

READ  Bandai Namco ogłasza trzecioosobową strzelankę science fiction SYNDUALITY na PS5, Xbox Series i PC
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *