Connect with us

technologia

WhatsApp testuje zaszyfrowane kopie zapasowe w chmurze na Androida

Published

on

Gdy korzystasz z WhatsApp, Twoje wiadomości są w pełni zaszyfrowane, co oznacza, że ​​wścibskie oczy nie mogą łatwo zobaczyć, co jest w nich, gdy podróżują tam iz powrotem. Jeśli jednak przechowujesz kopię zapasową w chmurze, władze mogą użyć nakazu, aby umożliwić dostęp do danych Dyskowi Google lub iCloud. Ale WABetaInformacja wcześniej informowaliśmy, że WhatsApp jest pracuj nad technologią niezależnego szyfrowania kopii zapasowych w chmurze, i mówi, że w najnowszej aktualizacji beta dla Androida (2.21.15.5) system został aktywowany.

Kiedy się logujesz, twoja historia czatu i multimedia powinny być bezpiecznie archiwizowane z ważnym zastrzeżeniem, że jeśli zapomnisz hasła / zgubisz 64-cyfrowy klucz odzyskiwania, zostaną one trwale zablokowane – nawet WhatsApp nie może pomóc ci się zalogować, jeśli zgadzasz się być w tym względzie sam, wystarczy dołączyć do grupy beta testerów lub poczekać, aż stanie się ona dostępna dla wszystkich.

Własny serwis Facebooka również testuje wersję oprogramowania, która obsługuje działa na wielu urządzeniachUtrzymanie pełnego szyfrowania niezależnie od tego, czy używasz telefonu, czy nie, jeśli jesteś w fazie beta, dokładnie sprawdź swoją wersję, ponieważ posty w mediach społecznościowych sugerują, że zamknięte testy szyfrowania są skierowane do większej liczby osób.

READ  Twórca Cyberpunk 2077 obiecuje bronić się przed roszczeniami prawnymi
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *