Connect with us

Najważniejsze wiadomości

West Canada Valley Softball pokonuje #1 Stockbridge Valley w półfinale klasy D i spotyka się z Polską w finale

Published

on

West Canada Valley Softball pokonuje #1 Stockbridge Valley w półfinale klasy D i spotyka się z Polską w finale

West Canada Valley musiała uporać się z dwoma outami przeciwko czołowej rozstawionej Stockbridge Valley na początku siódmej rundy sobotnich półfinałów Sekcji III Klasy D.

student pierwszego roku Tyenna Borden osiągnął drugą bazę i senior Reese Fellows przywiózł ją do domu po jednym trafieniu i zapewnił jej drużynie zwycięstwo 5:4 nad Cougars.

Zwycięstwo rozpoczyna mistrzowski pojedynek z siódmą rozstawioną Polską. Obie szkoły są oddalone od siebie o około sześć mil i grają co najmniej dwa razy w roku jako członkowie Konferencji Stanów Środkowych.

„Każda drużyna jest bardzo zaznajomiona z miotaczami, odbijającymi i tym podobnymi rzeczami” – powiedział trener West Canada Valley Ron Lindsay. „Musimy tylko dbać o naszą stronę”.

WCV i Polska podzieliły swoje dwa mecze w sezonie zasadniczym. Tornadoes wygrali 3-2 17 kwietnia, a WCV 7-4 27 kwietnia.

Lindsay powiedziała, że ​​ponieważ znają się tak dobrze i rozegrali tak wyrównane mecze w sezonie zasadniczym, mistrzostwo może pójść w obie strony.

„Myślę, że od samego początku będzie intensywnie, co jest piękną rzeczą” – powiedział. „Ale myślę, że najważniejsze będzie to, kto nie popełni błędu. Myślę, że to będzie wyrównany mecz”.

W sobotnim półfinale przeciwko Stockbridge Valley Borden zakończył z dwoma singlami, dwoma biegami i skradzioną bazą. Stypendyści i studenci drugiego roku Analiza Grabowskiego wyszczerbił także single dla West Canada Valley.

junior miotacz Hanna Burczyk znokautował siedem pałkarzy, pozwalając na jeden zasłużony bieg i sześć trafień.

Cougars (16-1) byli prowadzeni przez pierwszaków Elżbieta SzawerTo trzy single i dwa biegi. Senior Abby Reed zakończył z 11 strikeoutami, tracąc zaledwie cztery trafienia i dwa zdobyte biegi.

West Canada Valley (15-3) rozegra teraz gumowy mecz z długoletnim rywalem Polską na Carrier Park Field we wschodnim Syracuse we wtorek o 17:30.

Nr 7 Polska 9, Nr Sackets Harbor 1

Tornada mają nadzieję, że trzeci raz będzie bodźcem po dotarciu do finału klasy D w każdym z ostatnich dwóch sezonów.

Polska padła rok temu na Oriskany, a w 2021 na biskupa Luddena.

Teraz Tornadoes (14-4) wracają do gry o mistrzostwo po przekonującym zwycięstwie nad Patriotami w sobotę.

„Świętowaliśmy zwycięstwa po drodze, ale pamiętaj, że przed nami jeszcze dużo pracy i będziemy musieli zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ją wykonać” – powiedziała trener reprezentacji Polski Erin Meeker.

senior Polski Shelbi w Hadze zakończył mecz z siedmioma strajkami i stracił zaledwie trzy trafienia na zdobyty bieg.

„Ona wykonała kawał dobrej roboty. Wygląda na to, że ma około 80 rzutów, więc umieściła piłkę tam, gdzie mogli ją uderzyć, a potem zagraliśmy solidną obronę za nią, a ona zawsze wykonuje dla nas świetną robotę – powiedział Meeker.

Sackets Harbor (11-9) był prowadzony przez studenta drugiego roku Myah Matic który zakończył z dubletem i seniorem Logana Romeo McIntyre’a i drugi rok Peyton Brytyjczyk z których każdy miał jeden. Junior Natalia Gibbons rozrzucił 11 pałkarzy i pozwolił na trzy zarobione biegi.

Polska (14-4) zmierzy się teraz z numerem 4 West Canada Valley na Carrier Park Field we wschodnim Syracuse we wtorek o 17:30.

„Przynajmniej z naszego doświadczenia wiemy, czego się po nich spodziewać” – powiedział Meeker. „To zależy od tego, czy zagramy naszą grę”.

Skontaktuj się z Jamesem McClendonem w dowolnym momencie: E-mail | Świergot | Facebook

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *