Connect with us

technologia

Wersja Nier Automata na Xbox Game Pass jest lepszą wersją niż Steam

Published

on

Kiedy Adam napisał nasze Nier: kontrola maszynNie miał wielu problemów z połączeniem z komputerem. Inni niestety nie mieli tyle szczęścia, a moderzy naprawili w ciągu ostatnich kilku lat wiele problemów z grafiką, wydajnością i jakością życia, których Square Enix i Platinum Games nie naprawiły.

Nowa wersja gry jest już dostępna na PC, która rozwiązuje wiele z tych problemów, dodając nowe graficzne dzwonki i gwizdki. Haczyk: jest dostępny tylko za pośrednictwem Sklepu Windows i Xbox Game Pass, a nie Steam.

Wersja Nier: Automata została dodana do Xbox Game Pass zaledwie kilka dni temu to edycja Become As Gods pierwotnie wydana na konsolę Xbox One w 2018 roku. Ta wersja gry została stworzona przez portowanie specjalistycznego QLOC i oferuje tryb bez obramowania, HDR, tekstury interfejsu użytkownika przeskalowane do 4K, obsługę ultraszerokich rozdzielczości i FidelityFX. Odpowiedź AMD na DLSS firmy Nvidia.

Naprawia również wiele problemów, które użytkownicy mieli z oryginalnym połączeniem z komputerem, w tym niepełną obsługę natywnych rozdzielczości pełnoekranowych, zacinające się przerywniki filmowe i nie tylko. (Nie wszystkie problemy zostały naprawione, pamiętajcie – klawiatura, mysz i opcje ponownego wiązania wydają się nadal bzdurne).

Niektóre mody wydane w celu rozwiązania problemów z kompilacją Steam są już aktualizowane, aby współpracowały z wersją Windows Store, w której mają jeszcze więcej ulepszeń, w tym poprawki graficzne modyfikacji Special K.. Gracze też to wymyślili Przenoszenie zapisuje z wersji Steam do wersji ze Sklepu Windows.

Tymczasem gracze na Steam nie są zaskoczeni kolejną umową, która otrzyma lepszą wersję. Ponad 300 negatywnych recenzji zostało opublikowanych na Nier: Automata’s Strona Sklepu Steam z ostatnich 3 dni. Rozumiem ich frustrację, chociaż wyobrażam sobie, że wydanie Become As Gods na Steam nie będzie łatwe. Poprosiłem Square Enix o komentarz i zaktualizuję tę historię, jeśli coś usłyszę.

READ  Mass Effect Legendary Edition dostosowało darmowe nagranie tyłka Mirandy • Eurogamer.pl

Nie chciałbym Sklepu Windows dla mojego najgorszego wroga, ale Xbox Game Pass jest całkiem przyzwoity. Możesz zobaczyć Plany cenowe usług abonamentowych można znaleźć tutaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *