Connect with us

Zabawa

Weronika Ksi ± ż kiewicz założyła nylonowy dres, a Katarzyna Warnke w sukienkę w panterkę. Fani przyznają: świetne style!

Published

on

Weronika Ksi ± ¿kiewicz ja Katarzyna Warnke Poznali się na planie nowego filmu „Powrót do Legolandu”. Obraz, wyreżyserowany przez Konrada Aksinowicza, opowiada historię Tomasza, który musi pamiętać swoje dzieciństwo w okresie PRL. Szarość społeczności przerywają kolorowe dresy i oranżady w torbach. Tak wielobarwne zdjęcie możecie zobaczyć na Instagramie na profilu Księcia.

Zobacz też: Weronika Ksi ± ż kiewicz poci siódmy pot z Anną Lewandowską. Syn najlepszej aktorki Komentarz: Przysięgasz na nią

Weronika Ksi ± ż kiewicz pokazała zdjęcie z Katarzyną Warnke

39-letnia aktorka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia z Katarzyną Warnką, które niczym wehikuł czasu przeniosły fanów w lata 80. Aktorki pozowały przy drzwiach przyczepy i zaprosiły je do wspólnej podróży:

Powrót do przeszłości … Kto jedzie z nami do Legolandu? Czy ktoś tęskni za Pewexem? Pomarańcza w torbie i kasetach wideo? – zapytała aktorka.

Na pierwszym zdjęciu Warnke ma na sobie czerwoną pelerynę w stylu kimono i sukienkę w panterkę. Ksi ± ¿kiewicz usiadł na schodach i przytrzymuje otwarte drzwi przyczepy. Przedstawia swój kolorowy nylonowy dres z wojowniczą twarzą. Na drugim zdjęciu reżyser filmu pojawia się w przyczepie.

Obserwatorzy docenili stylizacje rodem z ostatnich dwóch dekad ubiegłego wieku iz zapałem wspominali czasy, kiedy na trudno dostępne towary można było polować tylko w Peweksie:

Dres jest świetny!

Ale extra wygl ± dacie!

Świetna stylizacja. Pewex był fajny.

Kolorowa ramka również skomentowała Anna Muchaktóry również wpadł w nostalgię patrząc na zdjęcie:

Chodź zazdrosny! Wspaniały.

Zobacz, jak aktorki polubiły modę z lat 80. Czekasz na efekty swojej pracy na planie?

Obejrzyj wideo
Kasia Warnke na najlepszy prezent od Stramowskiego. Och, ma gest!

READ  Mieszkańcy Chorzowa w Hotelu Paradise 2. Kamil Piórkowski wziął udział w drugiej edycji reality show TVN FOTO
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *