Connect with us

technologia

W ten sposób unikniesz ciągłego przeciążenia

Published

on

W ten sposób unikniesz ciągłego przeciążenia

Pole Gwiazd, najnowsza gra RPG firmy Bethesda, to… cóż… wielka gra. Jest pełna zadań do wykonania i kosmitów do zastrzelenia. To jest również pełne przedmiotów, które można chwytać, sprzedawać i manipulować. Bardzo łatwo jest zebrać zbyt dużo śmieci i nagle poczuć się przeciążonym i niezdolnym do szybkiej podróży lub sprintu tak często, jak zwykle. To nie jest zabawne! Ale możesz uniknąć tej irytującej sytuacji.

Grałem około 55 godzin Pole Gwiazd Jak dotąd i przez większość czasu nie byłem przeciążony. Tak naprawdę zawsze noszę mniej niż 100 kg. Jaki jest mój sekret? Więc, po latach grania w gry Bethesdy, Całkiem nieźle radzę sobie z bronią, przedmiotami leczącymi i śmieciami, które zbierasz podczas przygód w ogromnych grach RPG z otwartym światem studia. Dzięki tym wskazówkom i trikom pomogę Ci przestać się przemęczać!


Przestań wszystko pakować

Słuchaj, OK, wiem, że to bardzo oczywiste i w ogóle, ale… tak, przestań wszystko chwytać! Rozumiem. To gra Bethesdy i jedną z zalet tych gier RPG jest to, że możesz chwytać, manipulować, przechowywać i sprzedawać wszystko. Każdy plastikowy kubek, strzałka i kanapka. Ale nie musisz chwytać wszystkiego.

Być może myślisz: „Sprzedaję to wszystko za kredyty!” Jasne, ale tego nie zrozumiesz dużo za te śmieci. Istnieją lepsze sposoby na zdobywanie kredytów w tej grze, takie jak wykonywanie zadań i sprzedawanie przedmiotów o wysokiej wartości, takich jak rzadkie garnitury, broń i bardzo lekkie przedmioty warte setki kredytów. Więc tak, przestań Odłóż filiżankę. Idź stąd. Zostaw to. Zostaw to! Oglądam.

Zwiększ swoją nośność

Niektóre statystyki są zawsze przydatne w grach RPG z otwartym światem Bethesdy. Na przykład dodatkowe zdrowie i możliwość złamania czegokolwiek są równie przydatne Pole Gwiazd jak byli w środku Skyrima.

Podobnie bardzo przydatne jest doskonalenie umiejętności, która pozwala nosić więcej rzeczy bez nadmiernego obciążenia. Polecam również zająć się tym wcześniej, aby móc zacząć spełniać wymagania, aby odblokować wyższe poziomy. Zaufaj mi, to pozwoli Ci zaoszczędzić czas na dłuższą metę.

READ  Programiści Electrum wprowadzają poprawkę po utworzeniu portfeli Bitcoin przez Apple Update Bricks

Wyrób sobie nawyk szukania ciężkich przedmiotów

Możesz posortować swoje cały inwentarz wagi i powinieneś to robić regularnie, ponieważ często okazuje się, że skafander kosmiczny lub inny przedmiot zajmuje dużą część twojego ładunku. Dbaj o te przedmioty i nie pozwól, aby zagracały twoją postać. Przeglądając najcięższe kawałki śmieci, możesz również znaleźć jedną z najbardziej prawdopodobnych przyczyn przeciążenia: części statków.

Zrzut ekranu: Bethesdy/Kotaku

Nie przechowuj części transportowych

Wyślij części! Przedmioty te są bardzo przydatne i pozwalają na naprawę statku w bitwie. Są jednak również bardzo ciężkie – 10 kg każdy. Bardzo łatwo jest zebrać ich stos i zdać sobie z tego sprawę dopiero wtedy, gdy podniesiesz broń i będziesz przeciążony.

Co gorsza, tych ciężkich przedmiotów nie można znaleźć w zasobach ani niczym innym. Tab, ale zamiast tego zakop go wraz ze swoimi zapasami, takimi jak żywność i apteczki. Dzięki temu łatwo je przeoczyć podczas zrzucania zasobów na swój statek. Byłbym wdzięczny za przyszłą aktualizację, aby domyślnie przenieść je do zasobów. Do tego czasu, gdy poczujesz się zbyt ciężki, sprawdź dwukrotnie, aby upewnić się, że nie nosisz ze sobą wielu nieporęcznych przedmiotów. I ostatnia rzecz: możesz przechowywać je na swoim statku i nadal z nich korzystać, bez konieczności noszenia ich ze sobą!

Wybierz kilka broni, a resztę sprzedaj

Jest tam mnóstwo broni Pole Gwiazd, od karabinów laserowych po strzelby Old Earth i nie tylko. To szwedzki stół z opcjami zabijania. Ale radzę spróbować wszystkiego przynajmniej raz na początku pole gwiazdPo godzinach otwarcia powinieneś wybrać trzy lub cztery bronie, a resztę sprzedać lub przechować.

Ma to wiele zalet. Możesz bardziej skoncentrować swoje umiejętności, nosić mniej amunicji i nie musisz wszędzie zarządzać zbrojownią. Ale oznacza to również, że nie ugrzęźniesz w 12 rodzajach broni, które pochłaniają Twoją cenną pojemność! A to jest-Hej, Mówiłem ci, żebyś odłożył plastikowy kubek! Zatrzymać! To, że mamy nową wskazówkę, nie oznacza, że ​​przestałem oglądać!

Wykorzystaj ładownię swojego statku do przechowywania zasobów/kosztowności

Po zbadaniu planety, wydobyciu lub ukończeniu zadań powinieneś poświęcić chwilę na umieszczenie nadmiaru przedmiotów w ładowni swojego statku. Na szczęście Bethesda dodała klawisz skrótu, który pozwala wysłać wszystkie zasoby – takie jak minerały, metale itp. – bezpośrednio na statek za naciśnięciem jednego przycisku.

Ale nie przechowuj zasobów tylko w kontenerach towarowych na swoim statku. Możesz tam także przechowywać rzadkie kostiumy czy broń, którą chcesz później sprzedać, a także inne przedmioty, które zajmują miejsce. A jeśli na twoim statku zabraknie miejsca, możesz początkowo przestać chwytać wszystko. Ale zainwestuj także w rozbudowę swojego statku o nieco więcej miejsca do przechowywania, co możesz zrobić w dowolnym porcie kosmicznym z technikiem statku kosmicznego NPC. Aha, i nie zapomnij: możesz zwiększyć pojemność swojego statku za pomocą atutu Ładunki.

Zrzut ekranu przedstawia Twój statek startowy w Starfield.

zrzut ekranu: Bethesdy/Kotaku

Poszukaj skafandrów kosmicznych z dodatkowym miejscem do przechowywania

Podczas mojego trzeciego wieczoru gier pole gwiazd, natknąłem się na legendarny garnitur, który pozwolił mi unieść na mojej postaci 40 dodatkowych kilogramów. Być może nie znajdziesz tak dobrego skafandra kosmicznego, ale poszukaj skafandrów kosmicznych, które oferują dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Podziel się ciężarem ze swoimi towarzyszami

Jeśli podróżujesz z towarzyszem, nie zapomnij używać go jak jucznego muła. Mogą unieść całkiem sporo, co może być bardzo pomocne w dużych lochach kosmicznych pełnych dobrego łupu. Po prostu porozmawiaj ze swoim towarzyszem i poproś go o wymianę, a następnie przenieś wszystkie plastikowe kubki i gównianą broń do jego ekwipunku, aby móc wszystko później sprzedać.

A jeśli wszystko inne zawiedzie, użyj leków lub alkoholu, aby tymczasowo zwiększyć swoją wydajność

Być może wykonałeś wszystkie powyższe czynności i nadal zdajesz sobie sprawę, że nosisz ze sobą za dużo śmieci. Dlatego polecam mieć pod ręką trochę whisky lub innych środków chemicznych, ponieważ ich użycie może zwiększyć nośność.

Pamiętaj, że są to rozwiązania jedynie tymczasowe i nie będą trwać wiecznie. Ale w sytuacji awaryjnej mogą pomóc Ci uniknąć przytłoczenia na tyle długo, aby móc szybko podróżować i sprzedać wszystkie śmieci.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *