Connect with us

Zabawa

W jakim stopniu „Wiedźmin” jest inspirowany grami wideo? – Film Daily

Published

on

Około przełomu 2019 r., Kiedy gra o tron Fani wciąż odczuwali pustkę finału serialu. Netflix wydał kolejną epicką serię fantasy o nazwie Wiedźmin. Stworzono wiele frakcji i królestw Dostał który teraz służy jako szkice Wiedźmin.

Wiedźmin wciela się w Henry’ego Cavilla w roli srebrnowłosego bohatera Geralta von Rivii, „surowego wędrowca i wiedźmina o tym samym imieniu”. Chociaż dla niektórych z nas to wystarczający powód, by zobaczyć program, Wiedźmin w przeciwieństwie do innych fantastycznych przygód, tak się składa, jest trochę skomplikowane Mandalorianin.

Do tego skomplikowana fabuła Wiedźmin Nie rozwiązuje się samoczynnie w miarę postępu programu, jak w innych programach telewizyjnych, ale jak na razie skończyliśmy tylko sezon 1. Wiedźmin sprawia, że ​​pomimo swoich wad jest interesującym zegarkiem, a my jesteśmy tutaj, aby połączyć punkty między programem a ich grami wideo.

Wersja Netflix

Wiedźmin został opublikowany w całości w serwisie Netflix 20 grudnia 2019 roku i składał się z łącznie ośmiu odcinków pierwszego sezonu.

Według Netflixa fabuła jest przeznaczona Wiedźmin brzmi mniej więcej tak: „Geralt von Rivia, wynajęty łowca zmutowanych potworów, podróżuje do swego przeznaczenia w burzliwym świecie, w którym ludzie często okazują się bardziej źli niż bestie”.

Wiedźmin rozgrywa się na fikcyjnym średniowiecznym kontynencie o nazwie „Kontynent” (lols) i tasuje między trzema różnymi osiami czasu, biorąc pod uwagę poglądy postaci Geralta z Rivii, księżnej tronu Ciri i czarodziejki Yennefer von Vengerberg.

Wiedźmin franczyzowa

Wiedźmin na podstawie serii (ośmiu) książek polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego; W szczególności pierwszy sezon serialu Netflix to synteza Ostatnie życzenie & Miecz losu. Obie książki to zbiory opowiadań poprzedzających główną sagę o Wiedźminie.

Wiedźmin Seria obejmuje komiksy, program telewizyjny, film i fabularną grę fabularną, wszystkie oparte na twórczości Sapkowskiego i szeroko rozpowszechniane w Polsce, a później na całym świecie. Wydaje się jednak, że najbardziej udaną i znaną adaptacją jest Wiedźmin Trylogia gier wideo opracowana przez CD Projekt Red.

READ  To podsumowanie Świąteczna Oferta Specjalna 2020! - Pierwsza wiadomość

podobieństwa

Gry wideo inspirowane Wiedźmin to seria fantastycznych gier akcji RPG, które stanowią kontynuację fabuły książek. Pierwsza gra została wydana w 2007 roku, a następnie Wiedźmin 2: Zabójcy Króla w 2009 roku i ukończył Wiedźmin 3: Dziki Gon w 2015 roku.

Trzecia rata Wiedźmin– Gry wideo z inspiracjami to najbardziej udana gra z serii, sprzedana w prawie 30 milionach egzemplarzy. Seria gier wideo zawierała również kilka dodatków i kilka spin-offów.

Netflix ma wiele podobieństw Wiedźmin i gry wideo, dzięki czemu nie różnią się zbytnio od siebie. Jednym z kluczowych wspólnych elementów jest pojawienie się Henry’ego Cavilla w programie Netflix, ponieważ jest on silnie zainspirowany podejściem Douga Cockle’a do Geralta w grach wideo. Wiele wyborów aktorskich Cavilla opiera się na wersji gry wideo bohatera.

Aktualizacje włączone Wiedźmin

Jeśli planujesz wypróbować program lub gry wideo, oto wszystkie nadchodzące wydania i spin-offy, na które możesz czekać i rozwijać WiedźminWszechświat.

Według Co jest w serwisie Netflix?, drugi sezon Wiedźmin Po zeszłorocznej przerwie świątecznej wznowiono zdjęcia. Program ma zakończyć się przedprodukcją pod koniec marca 2021 r., A spekulowana data premiery przypada na jesień.

Netflix zapowiedział również dwa prequele od Wiedźmin Seria w zeszłym roku – wiedźmin: pochodzenie krwi & wiedźmin: koszmar wilka. Wiedźmin: pochodzenie krwi będzie sześcioczęściową serią aktorską, której akcja toczy się 1200 lat przed historią Geralta po połączeniu sfer z powieści Screen Rant.

Wiedźmin: Koszmar wilka to nadchodzący film animowany 2D, który bada pochodzenie mentora Geralta Vesemira, który jest najstarszą służącą wiedźmą Szkoły Wilka. Szacuje się, że oba spin-offy zostaną wydane w 2021 roku. Więc miej ich na oku!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.