Connect with us

Nauka

główne wskaźniki, które Boris Johnson chce osiągnąć, zanim ułatwi blokowanie

Published

on

Urzędnicy Whitehall nie lubią nic więcej niż panel, który pomaga kierować polityką, a w ciągu następnych dziewięciu dni zostanie utworzona matka wszystkich paneli – taka, której „kluczowe wskaźniki” określą wyjście Wielkiej Brytanii z zamka.

Wszystko zostanie ujawnione za tydzień. „22 lutego premier złoży oświadczenie w Izbie Gmin, w której ustali naszą mapę drogową ułatwiającą blokadę” – potwierdziła w piątek minister spraw wewnętrznych Victoria Atkins.

Zwróć uwagę, że jest to mapa, a nie seria obiecanych stałych dat. Tak jak o podróży kierowcy decydują dane na desce rozdzielczej samochodu – paliwo, prędkość itp. – premier będzie się kierował danymi i miejmy nadzieję, że będzie działał tylko wtedy, gdy będzie to właściwe.

W hollywoodzkich filmach panele te pojawiają się na dużych ekranach komputerów zawieszonych na ścianie, ale brytyjskie władze nadal wolą je na papierze – najlepiej na pojedynczym arkuszu A4, podzielonym na sześć do ośmiu pudełek, z których każde zawiera jedną lub więcej ważnych danych.

Wewnątrz każdego pudełka znajduje się prosta reprezentacja graficzna, taka jak wskaźnik paliwa, który na pierwszy rzut oka pokazuje aktualny stan gry i postęp w kierunku celu. Każde pudełko ma kolor czerwony, bursztynowy lub zielony, aby natychmiast zlokalizować obszary siły i ryzyka.

Kiedy David „Eco” Cameron objął urząd w 2010 r., W Whitehall krążył dekret zakazujący druku w kolorze, a pracownicy zostali zmuszeni do zastąpienia sygnalizacji świetlnej tekstem. Wilders zastanawia się, czy to mogłoby wyjaśnić, dlaczego pan Johnson, nie znany ze swojej dbałości o szczegóły, nagle zniósł ograniczenia w lipcu ubiegłego roku, wysiewając nasiona, aby wirus ponownie puchł.

Tym razem spodziewaj się druku w kolorze. Jakie będą główne wskaźniki lub ich dokładne limity są nadal nieznane, ale oczekuje się, że będą obejmować następujące elementy:

READ  Od Abitala i Zofii, niezatarte obrazy z moich dwóch podróży do Polski odległych o 35 lat – The Forward

Wskaźniki infekcji

Jest to największa i prawdopodobnie znajdzie się w lewym górnym miejscu dowolnego panelu, wraz z odczytem wskaźnika R.

Ministrowie będą chcieli jak najbardziej obniżyć wskaźniki infekcji, zanim zaczną otwierać sprawy. Wysokie wskaźniki infekcji oznaczają hospitalizacje i zgony, zwiększone ryzyko nowych mutacji i bardzo realną możliwość czwartej fali.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.