Connect with us

Zabawa

W drugim sezonie Wiedźmina zobaczymy lwiątko z Cintra Roar

Published

on

W rezultacie podróż Ciri w pierwszym sezonie polega w dużej mierze na ucieczce przed różnymi (szczerze całkiem uzasadnionymi) zagrożeniami, a widzowie nie byli w stanie poznać jej tak dokładnie, jak inne postacie ze świata serialu. I wydaje się, że jest to zdeterminowane, aby zmienić program po jego drugim pojawieniu się.

„Myślę, że od samego początku pierwszego sezonu widzimy, że ma tę upartą postać, tę zdeterminowaną naturę” – mówi Allan. „Ona jest porywająca i [these are] wszystkie cechy, które w niej kocham. Ale oczywiście w tym sezonie dużo biega po lesie. I nie sądzę, żeby ludzie musieli widzieć, jak ciekawa jest ich podróż. Ale robisz to w sezonie 2 i byłem tak podekscytowany, że to zrobię ”.

Według Hüssricha Ciris Bogen jest in Wiedźmin Drugi sezon to rodzaj korekty kursu dla jej postaci, która pozwala jej być w centrum uwagi we własnej historii.

„Mówiłem o tym bardzo otwarcie [before], ale myślę, że w pierwszym sezonie zrobiliśmy Ciri trochę krzywdy ”- mówi Hissrich. „Nie celowo. Ale kiedy patrzysz na odcinki jako całość, nagle myślisz, że dosłownie dużo ucieka. Więc jak ma stać nieruchomo i walczyć w sezonie 2?”

Zarówno Hissrich, jak i Allan, atrakcyjność Ciris Bogen polega na tym, że podważa oczekiwania co do tego, jaka postać taka jak ona – chroniona księżniczka z niewielkim doświadczeniem poza murami zamku – powinna być i robić w takim fantastycznym świecie.

„Czasami, gdy kobiety są przedstawiane w fantazjach, są takie idylliczne [types] którzy robią wszystko dobrze. I myślę, że Ciri jest tego świetnym przykładem [the opposite]- Od chwili, gdy ją spotykasz, jest ofiarą swoich okoliczności – mówi Hissrich: Jej miasto spłonęło, cała jej rodzina ginie, ona ucieka. Gramy razem i bronimy się przed tym [those tropes]. Jest księżniczką, ale jest też nastolatką. Od początku nie jest latarnią czystości, a jak widzimy w pierwszym sezonie, zabija wielu ludzi. Nawet jeśli niekoniecznie jest pod ich kontrolą.”

READ  Najlepsze nowe filmy w serwisie Netflix w tym tygodniu: 17 kwietnia 2021 r

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *