W 2020 roku może jeszcze trwać tydzień lub dwa, ale oficjalnie rozpoczęła się gorączka dla oferty Samsunga w 2021 roku. Widzieliśmy wiele wyciekłych renderingów i Filmy promocyjneAle teraz nowy film może być naszym najlepszym jak dotąd spojrzeniem na nadchodzący Galaxy S21 + – i zawiera porównanie aparatu z flagowym iPhone’em 12 Pro Max firmy Apple.

Chociaż jest to nieoficjalna recenzja, wideo z YouTuber Random Stuff 2 (WHO wcześniej udostępnił inny film S21) jest bardziej szybkim, praktycznym spojrzeniem na niewydane urządzenie. Istnieje również wiele porównań obrazów między S21 + a obecnym flagowym produktem Apple. Porównania niewydanych telefonów opublikowanych za pośrednictwem filmów na YouTube nie są najlepszym sposobem oceny wydajności aparatu, ale wystarczy, aby zobaczyć, że Samsung wydaje się być konkurencyjny w stosunku do swojego rywala.

Lewo: iPhone 12 Pro maks Prawo: Samsung Galaxy S21 +

Oprócz przykładów aparatów mamy również dobry wygląd wnętrza samego urządzenia.To telefon, który wygląda całkiem nieźle bez względu na to, z której strony go sprawdzasz, z cienkimi ramkami z przodu i unikalnym modułem aparatu z tyłu, który naprawdę go wyróżnia. . Mówi się również, że żywotność baterii jest świetna i prawdopodobnie rywalizuje z Mate 20 Pro. Może to trwać dwa pełne dni użytkowania.

Jeśli nie możesz się doczekać, aby dostać się w swoje ręce S21 + w tym filmie, nie musisz długo czekać. Samsung jest Premiera serii S21 planowana jest na początek przyszłego miesiąca – chociaż przy tej prędkości nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś jutro pojawił się u moich drzwi.