Connect with us

Nauka

VidaXL otwiera centra serwisowe w Holandii i Polsce

Published

on

VidaXL, sprzedawca internetowy w Holandii, zbuduje dwa nowe centra dystrybucyjne w Europie. Jeden zostanie otwarty w Holandii, a drugi w Polsce. Te dwa centra serwisowe są częścią strategii rozwoju VidaXL.

Firma zajmująca się handlem elektronicznym twierdzi, że rozszerza swoją gamę produktów, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów w zakresie produktów do domu i ogrodu. Holenderski detalista chce również mieć pewność, że produkty, na które jest duży popyt, są zawsze w magazynie i chce skrócić czas dostawy.

Dwa nowe call center w Europie

Aby osiągnąć te cele, VidaXL doda nowe call center: w Holandii, Polsce, Stanach Zjednoczonych i Australii. „Te nowe centra dystrybucyjne są bardzo ważnym krokiem na naszej drodze rozwoju” – skomentował Kijo Oudshoorn, dyrektor ds. „W zeszłym roku intensywnie szukaliśmy odpowiednich lokalizacji i nie możemy się doczekać rozpoczęcia budowy w tym roku”.

Cieszymy się, że możemy rozpocząć budowę w tym roku.

141 000 metrów kwadratowych więcej w Holandii

W Holandii vidaXL zbuduje kolejne centrum dystrybucyjne w mieście Venlo, gdzie również ma swoją siedzibę firma. Teren zostanie ukończony jeszcze w tym roku, a jego całkowita powierzchnia wyniesie 141 000 mkw., Z czego 4750 mkw. Przeznaczone będzie na biura.

W Polsce nowe centrum dystrybucyjne powstaje we Wrześni. VidaXL wybrał to polskie miasto, aby skrócić czas dostawy, szczególnie w Europie Środkowej i Wschodniej. Nowe centrum dystrybucyjne zostanie prawdopodobnie otwarte w ostatnim kwartale tego roku. Tam powierzchnia całkowita wyniesie 138 tys. Mkw., Z czego 3400 mkw. Zajmą biura.

Etykietka Polska Holandia

Dzielić

READ  Podatek od reklamy nie zagrozi pluralizmowi mediów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *