Connect with us

Zabawa

Viaplay przygotowuje odrodzenie „Fort Boyard” w Polsce przed startem streamera – TBI Vision

Published

on

Fort Boyard

Nordycki streamer Viaplay nakazał ponowne uruchomienie formatu weterana Banijay Fort Boyard w Polsce pierwsze zamówienie SVOD w kraju.

Fort Boyard, Opracowany w 1990 roku przez Jacquesa Antoine’a we Francji format gry przygodowej obejmuje dwa zespoły biorące udział w wyzwaniach wewnątrz i na zewnątrz fortecy opartych na fizycznych przygodach. Zespoły muszą również rozwiązywać zagadki i gry umysłowe, aby zostać zwycięzcami.

W programie Viaplay wystąpi 48 polskich celebrytów, a producentem będzie Endemol Shine Poland z Banijay, który zadebiutuje w służbie w Grupie NENT tej jesieni.

Kontrakt oznacza powrót formatu rozrywki rodzinnej do Polski po 10-letniej przerwie i ma wypuścić streamer w kraju w sierpniu.

Do tej pory NENT skupiał się głównie na oryginalnym dramacie Viaplay w krajach skandynawskich, ale planuje udostępnić serwis w Polsce zarówno w postaci scenariuszy, jak i nieskryptowanych treści lokalnych.

Filippa Wallestam, Chief Content Officer w NENT, powiedział: „Naszym celem jest, aby produkować lokalnie programy, zarówno dramatyczne, jak i pozbawione scenariusza, jako jeden z kamieni węgielnych naszej oferty Viaplay w Polsce.

„Legendarny format, taki jak Fort Boyard To, że z powodzeniem odrodziliśmy się na innych rynkach, jest doskonałym pierwszym krokiem do przyciągnięcia lokalnej publiczności. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przywrócić ten format mocy z powrotem do Polski i nie możemy się doczekać, kiedy wydamy resztę nadchodzącej lokalnej oferty. “

READ  Poszukiwanie domu rodzinnego ujawnia przeszłość pogrzebaną przez Holokaust
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *