Connect with us

technologia

Verizon oferuje wspaniałe rabaty i możliwość wymiany uszkodzonych telefonów 1 kwietnia

Published

on

Ilustracja przedstawiająca przedmiot zatytułowany Verizon oferuje duże rabaty i wymiany za zepsute telefony 1 kwietnia i tak naprawdę nie jest to żart

zdjęcie:: Zdjęcie: David Ramos / Getty Images ((Getty Images)

Nadeszła pora roku, kiedy warto szczególnie uważać na figle i promocje, które wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. Ale od jutra tak, 1 kwietnia Verizon ma Kilka dużych rabatów na telefony i wymiany za zepsute urządzenia są one całkowicie uzasadnione.

Verizon powiedział nowy Klienci mogą zaoszczędzić do 1000 USD na nowym telefonie 5G. rew zależności od urządzenia, na którym handlujesz, To wystarczy, aby wszystkie, oprócz najdroższych flagowych urządzeń, były w zasadzie darmowe. RE.iscounts dla obecnych klientów Verizon, którzy przejdą na nowy plan nieograniczony (Zrób więcej, Graj więcej lub Uzyskaj więcej bez ograniczeń) lub dodają nową linię, nie są aż tak ekstrawaganckie – są ograniczone do łącznej kwoty 440 USD rabatów.

Ale niezwykłą częścią umowy jest to Verizon oferuje 100 USD za starsze telefony, takie jak iPhone 6S lub Galaxy S7. nawet jeśli mają pęknięty ekran lub uległy uszkodzeniu przez wodę na nowszych urządzeniach, takich jak iPhone 8 lub nowszy i Galaxy S8 lub nowszy Możesz zebrać do 440 $ kredytów, nawet jeśli nie działają (chociaż w końcu na nich skorzystasz) Odbiór zależy oczywiście od tego, jak zepsuty jest twój stary telefon.

Jeśli nowszy Urządzenie, na którym handlujesz, faktycznie działa praca i jest w dobrym stanie, to może być warta pożyczki w zamian w wysokości do 700 USD.

Ważne szczegóły aby wiedzieć, czy chcesz skorzystać z tych bezpłatnych rzeczy jest to, że będziesz trzeba przenieść twój Numer powyżej twojego Handluj jednym urządzeniem, aby otrzymać do 700 USD na wyciągu bankowym, a następnie zarejestruj się w jednym z nieograniczonych planów premium Verizon, które pozwalają na zakup kolejnej e-karty podarunkowej o wartości 300 USD. Otrzymane dolary (które według Verizon powinny dotrzeć w ciągu ośmiu tygodni od podpisywanie.powyżej).

Więc chociaż jest ich kilka Jeśli dobrze rozegrasz swoje karty i dokonasz wymiany, powinieneś zarobić fajne 1000 $ przy 700 $ plus 300 $ nowy, lśniący okręt flagowy 5G Telefon.

Inną ważną kwestią jest to, że kredyty na urządzenia w zamian powinny zostać wypłacone w ciągu 24 miesięcy. Jeśli więc zdecydujesz się zmienić operatora sieci lub obniżyć plan wcześniej, będziesz musiał samodzielnie spłacić pozostałe saldo na urządzeniu 5G.

Niestety, ponieważ umowa Verizon oficjalnie nie będzie obowiązywać do jutra, nie jest do końca jasne, ile otrzymasz za mniej popularne lub starsze urządzenia, takie jak oryginalny Pixel lub coś takiego jak LG V30. Jeśli jednak masz ochotę, Verizon powinien mieć bardziej szczegółowe informacje dotyczące zarówno wymiany, jak i nowych potencjalnych zakupów telefonu szczegółowo na to jest Strona internetowa jutro.

READ  Oferta procesorów Intel Rocket Lake Core i7, Core i9 i dane techniczne
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *