Connect with us

Zabawa

Varun Dhawan świętuje Dzień Niepodległości w Dubaju, pozując z trójkolorową flagą przed Burdż Chalifa

Published

on

Varun Dhawan świętuje Dzień Niepodległości w Dubaju, pozując z trójkolorową flagą przed Burdż Chalifa

Varun Dhawan świętuje 75. Dzień Niepodległości w Dubaju. Varun i jego żona Natasha Dalal zostali zastrzeleni na lotnisku w Bombaju w niedzielę rano. Wygląda na to, że para poleciała razem do Dubaju na wakacje. Kilka chwil temu aktor przeniósł się do swojej przestrzeni w mediach społecznościowych i podzielił się spojrzeniem na obchody Dnia Niepodległości. Na zdjęciu Varun wybiera strój etniczny, gdy zakłada białą piżamę kurta. Trzymał w dłoniach trójkolorową flagę Indii i też nimi machał. W tle widać też Burdż Chalifa, który uśmiechał się i pozował do zdjęcia. Varun udostępnił zdjęcie i napisał w podpisie: „हम जहाँ रहे झंडा ऊंचा रहे हमारा। #happyindependenceday (emotikon indyjskiej flagi narodowej) #proudindian.”

Tymczasem na froncie roboczym Varun ma w przygotowaniu wiele filmów. Niedawno zagrał w rodzinnym dramacie Raja A Mehty JugJugg Jeeyo, gdzie dzielił ekran z Kiarą Advani, Anilem Kapoorem i Neetu Kapoorem. Film spotkał się z dość pozytywną reakcją publiczności i krytyków. Obecnie ma Bawaal Nitesha Tiwari, gdzie wystąpi z Janhvi Kapoorem. Ma również Bhediya z Kriti Sanon i Cytadelę z Samanthą Ruth Prabhu.

Sprawdź post Varuna Dhawana:

Niedawno pisaliśmy wyłącznie, że Bawaal będzie jednym z najbardziej budżetowych filmów Varuna Dhawana pod względem wartości produkcji. Źródło bliskie twórcom ujawniło: „Nakręciliśmy film intensywnie w najdroższych i najciekawszych lokalizacjach, takich jak Paryż, Berlin, Polska, Amsterdam, Kraków, Warszawa, a także krótki odcinek w Indiach. To bardzo wyjątkowa historia miłosna, a teraz szykujemy się do wielkiej sekwencji akcji w Warszawie. Wzywając codziennie reżyserów akcji i kaskaderów z Niemiec wraz z utalentowaną załogą liczącą ponad 700 członków, Nitesh Sir i Sajid Sir powiększyli film, aby pozostawić widzom wizualną ucztę.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: WYŁĄCZNIE: Naga Chaitanya mówi, że Varun Dhawan będzie najlepszy w remake’u hindi Tadakha: On jest kompletnym pakietem

READ  „Trzy minuty – Wydłużenie” otwiera się dziś wieczorem w kinie Plaza Frontenac

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *