Connect with us

entertainment

Weronika Rosati błyszczy na ceremonii zamknięcia Festiwalu Filmowego w Wenecji. Niosła torebkę Elizabeth Taylor

Published

on

Właśnie się skończyło Festiwal Filmowy w Wenecji. W tym roku mogliśmy pochwalić się tam naszą polską reprezentacją, bo film Małgorzata Szumowska „Snow nigdy nie będzie walczył” o główną nagrodę. Na czerwonym dywanie świeciła obok reżysera Maja Ostaszewska ja Weronika Rosati. Obie panie zaprezentowały się na światowym poziomie, ale ta ostatnia została doceniona Włoski magazyn „Elle” umieścił ją na liście najlepiej ubranych kobiet pierwszego dnia festiwalu. W ciągu kilku dni w Wenecji zainteresowana osoba zaprezentowała kilka kreacji. Ostatniego dnia też nie zawiodła i pokazała klasę.

SPÓJRZ NA TO: Polska na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Ostaszewska postawiła na odważny zestaw. Rosati konserwatywna, ale piękna

Weronika Rosati na festiwalu filmowym w Wenecji z portfelem Elizabeth Taylor

Weronika Rosati często wybiera projekty dla swojej mamy Teresy. Na festiwalu w Wenecji nie mogło być inaczej. Pierwszego i ostatniego dnia imprezy zaprezentowała się w swoich kreacjach. Na ceremonię ukończenia szkoły aktorka wybrała długą czarną sukienkę z głębokim dekoltem. Warto zauważyć, że wybrała małą torebkę, którą kiedyś posiadała Elizabeth Taylor.

Weronika Rosati jest wielką fanką Elizabeth Taylor. Torebka to nie jedyna rzecz w szafie legendy kina, którą nasza polska aktorka kupiła na aukcji. W jego kolekcji znajdują się również kolczyki od słynnej gwiazdy Hollywood. Jak ci się podobała jej stylizacja ostatniego dnia festiwalu?

SPÓJRZ NA TO: Cate Blanchett oklaskiwała Weronikę Rosati na Festiwalu Filmowym w Wenecji! Aktorka zachwyciła publiczność

Obejrzyj wideo
Weronika Rosati pokazała za kulisami zdjęcia z Wenecji

READ  „Twoja twarz wygląda znajomo”: piękny gest jednej z gwiazd. Wręczyła czek choremu fanowi
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *