Connect with us

Zabawa

Netflix prezentuje kolekcję „Shine With Pride” na miesiąc dumy – Media Play News

Published

on

Netflix prezentuje kolekcję „Shine With Pride” na miesiąc dumy – Media Play News

(Dzięki uprzejmości Netflix)

Stephanie Prange

Netflix świętuje Miesiąc Dumy z serią ofert, które skupiają się na historiach, tożsamościach i wyrażaniu siebie LGBTQ+ dzięki kolekcji Shine With Pride.

Kolekcja obejmująca ponad 460 tytułów obejmuje filmy dokumentalne, dramaty i komedie, w tym „Zaciekawienie z Jonathanem Van Nessem” „Zatykacz serca” (właśnie odnowiona na dwa kolejne sezony), „She-Ra i Księżniczka Mocy”, „Elita” i więcej.

Zainspirowany paletą kolorów i symboliką flagi Pride, ilustrator Ben Nichols zaprojektował szatę graficzną kolekcji. Przez cały rok Netflix będzie wprowadzał nowe kolekcje we współpracy z nowymi artystami.

Subskrybuj BEZPŁATNY codzienny biuletyn Media Play News TUTAJ!

Nowa seria i inne nadchodzące treści obejmują:

  • Stand Out, którego premiera odbędzie się 9 czerwca, to największe jak dotąd zgromadzenie komiksów LGBTQ+, którego gospodarzem jest Billy Eichner. Najważniejsze wydarzenia to kultowa Ani DiFranco przedstawiająca Margaret Cho, Sarah Paulson przedstawiająca Tiga Notaro, Lily Tomlin przedstawiająca Sandrę Bernhard, Lena Waithe przedstawiająca Wandę Sykes i Rosie O’Donnell zamykająca wieczór oraz zapraszająca resztę obsady do przyłączenia się do niej w nowym wykonanie przeboju Cyndi Lauper Dziewczyny po prostu chcą się bawić, geje po prostu chcą się dobrze bawić. Inne wyróżniające się talenty to Bob the Drag Queen, Eddie Izzard, Solomon Georgio, Sam Jay, River Butcher, Patti Harrison, Matteo Lane, Marsha Warfield, Mae Martin, Judy Gold, Joel Kim Booster, James Adomian, Guy Branum, Gina Yashere i Trixie Mattel, Scott Thompson i Todd Glass.
  • Pierwsze zabójstwo, dostępne 10 czerwca, śledzi nastoletnią wampirzycę Juliette, która, gdy przychodzi czas na dokonanie pierwszego zabójstwa, aby zająć miejsce w potężnej rodzinie wampirów, namierza nową dziewczynę o imieniu Calliope. Ale ku zaskoczeniu Juliette, Calliope jest łowczynią wampirów z rodziny sławnych łowców. Obaj uważają, że drugiego nie jest tak łatwo zabić i niestety zbyt łatwo się w nim zakochać.
  • połowa czasu, Film, który ma się ukazać 14 czerwca, to intymne spojrzenie za zasłoną, które ujawnia determinację i determinację, dzięki którym Jennifer Lopez jest ikoną, którą jest. Dokument skupia się na Lopez w drugiej połowie jej kariery.
  • Iron Chef: Quest for an Iron Legend, ukaże się 15 czerwca, to legendarna seria Iron Chef odrodzona z przerośniętym podejściem do rywalizacji kulinarnej. Pięciu nowych Iron Chefs wita Challenger Chefs na przeprojektowanym Kitchen Stadium, gdzie rywalizują ze sobą. Najlepszy pretendent w konkursie powróci do bitwy w wielkim finale, aby mieć szansę na miano pierwszego w historii Iron Legend. Gospodarzami są Alton Brown i Kristen Kish, a Iron Chefs to Curtis Stone, Dominique Crenn, Marcus Samuelson, Ming Tsai i Gabriela Camara.
  • sezon pierwszy Dead End: Paranormal Park, który ma się ukazać 16 czerwca, jest oparty na komiksie Hamisha Steele’a, komiksie DeadEndia i krótkim internetowym filmie Dead End. Opowiada o przygodach Barneya, Normy i magicznego gadającego psa Pugsleya, którzy balansują na letnie zajęcia w nawiedzonym domu lokalnego parku rozrywki, jednocześnie walcząc z bardzo realnymi nadprzyrodzonymi siłami, które tkwią w środku. Wraz ze swoim przewodnikiem po wielopłaszczyznowym podziemiu, zadowolonym z siebie, tysiącletnim demonem imieniem Courtney, zmierzą się z maskotkami zombie, demonicznymi gospodarzami teleturniejów, ssącymi sen wiedźmami i najstraszniejszymi z nich wszystkich – ich pierwszymi zakochanymi.
  • Joel Kim Booster: Psychosexual, ukaże się 21 czerwca, to specjalna komedia Joela Kima Boostera na Netflix.
  • Trzeci sezon The Umbrella Academy, który ma się ukazać 22 czerwca, podąża za grupą po tym, jak zakończyli koniec świata w 1963 roku. Akademia Umbrella powraca do teraźniejszości, przekonana, że ​​zapobiegła początkowej apokalipsie i raz na zawsze ustaliła tę oś czasu. Ale po krótkiej chwili świętowania zdają sobie sprawę, że rzeczy nie są dokładnie takie, jak je zostawili. Wejdź do Akademii Wróbla. Eleganckie, stylowe i mniej więcej tak ciepłe jak morze gór lodowych, Wróble natychmiast zderzają się z Parasolami w zaciętym pojedynku, który okazuje się być najmniejszym zmartwieniem wszystkich. Muszą przezwyciężyć własne wyzwania, straty i niespodzianki – i poradzić sobie z niezidentyfikowaną destrukcyjną istotą siejącą spustoszenie we wszechświecie (coś, co mogły spowodować) – teraz wszystko, co muszą zrobić, to przekonać nową i prawdopodobnie lepszą rodzinę taty do dołącz do nich, aby pomóc naprawić to, co ich przybycie zrobiło źle.
  • QUEEN, która pojawi się 23 czerwca, śledzi Sylwester, emerytowaną krawcową, która teraz pracuje na pół etatu jako drag queen. Wyjechał z Polski pięćdziesiąt lat temu i od tego czasu mieszka w Paryżu. Pewnego dnia otrzymuje list z prośbą o oddanie nerki chorej córce, którą zostawił tyle lat temu i której nigdy nie widział. Niechętnie wyrusza w podróż powrotną do ojczyzny, do górniczego miasteczka, do którego przyrzekł nigdy nie wracać. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do konfrontacji z przeszłością i wykorzystania swoich umiejętności artystycznych do stworzenia spektaklu, który ma uratować to małe miasteczko górnicze.
  • The Upshaws (Sezon 2, część 1) rozpoczyna się 29 czerwca. Wielokamerowa komedia koncentruje się na afroamerykańskiej rodzinie robotniczej w Indianie. Podąża za Benniem Upshawem (Mike Epps), głową czarnej rodziny robotniczej z Indianapolis, czarującym mechanikiem o dobrych intencjach i przez całe życie bałaganem, który po prostu stara się wstać i utrzymać rodzinę – pani Regina ( Pola Kima). ich dwie młode córki (Khali Spraggins, Journey Christine) oraz ich pierworodny syn (Jermelle Simon) i nastoletni syn (Diamond Lyons), który spłodził z inną kobietą (Gabrielle Dennis) – i tolerując swoją sardoniczną szwagierkę (Wanda Sykes).
  • „Uncoupled”, który ma się ukazać 29 lipca, podąża za Michaelem (Neil Patrick Harris), który uważał, że jego życie jest idealne, dopóki jego mąż nie zaskoczył go, wychodząc po 17 latach. Z dnia na dzień Michael staje w obliczu dwóch koszmarów – utraty tego, co uważał za bratnią duszę, i nagłego znalezienia się w Nowym Jorku jako samotnego geja po czterdziestce.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *