Connect with us

Zabawa

Varun Dhawan publikuje zdjęcie z Shikhar Dhawan i Team India, a fani nie mogą zachować spokoju

Published

on

Wygląda na to, że Varun Dhawan natknął się na indyjską stronę krykieta podczas ostatniej podróży ze swoją żoną Nataszą Dalal. Według raportu Pinkvilla, Varun skorzystał z okazji, by zrobić zdjęcia z indyjską drużyną krykieta i związał się z Shikharem Dhawanem.

Gwiazda Studenta Roku opublikowała zdjęcia na swoich platformach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć dwaj chłopcy z Dhawan, Varun i Shikhar, pozują razem i noszą szerokie uśmiechy. Podczas gdy Shikhar miał na sobie dres indyjskiego zespołu, gdy podróżował do Zimbabwe z Team India na kolejną serię, Varun został zauważony w eleganckim, swobodnym niebieskim zestawieniu. Varun podpisał nagranie z Shikharem „DHAWANS #theones”. Napisał też, że był jak chłopiec w sklepie ze słodyczami, kiedy spotkał świerszczy. Napisał: „O 4 nad ranem byłem jak chłopiec w sklepie ze słodyczami. Byłem bardzo podekscytowany spotkaniem z naszymi Men in Blue i porozmawianiem z nimi o ich nadchodzącej trasie. @SDhawan25 również zadał mi kilka zagadek (sic).”

Fani Varuna i Shikhara szybko zareagowali na snap udostępniony przez aktora. Ludzie wyjaśniali, w jaki sposób obaj dhawani zdominowali swoje obszary. W komentarzach jeden z fanów napisał: „Dhawan’s Supremacy”. Inny kibic powiedział: „Moje chłopaki”. „DWA DHAWAN NA JEDNYM ZDJĘCIU”, powiedział inny wielbiciel, „Vee, nie usuwaj tego”.

Jeśli chodzi o pracę, Varun i Janhvi Kapoor właśnie zakończyli zamorski plan Bawaala. Opublikowali zdjęcia z obsadą i ekipą w mediach społecznościowych. Zespół rozpoczął zdjęcia w Lucknow w kwietniu, a później kręcił w Polsce, Amsterdamie i Holandii. Film wyreżyserowany przez Nitesh Tiwari został napisany przez Piyush Gupta, Nikhil Mehrotra, Shreyas Jain, Ashwiny Iyer i Nitesh Tiwari. Ponadto Varun Bhediya z Kriti Sanon.

READ  Sony usuwa Cyberpunk 2077 ze swojego sklepu internetowego i oferuje pełne zwroty kosztów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.