Connect with us

Zabawa

Utwórz spin-off Netflix z MB

Published

on

Jak wspomniano przed upływem terminu, Netfix zamówił pierwszy pokaz podrzędny popularnej serii Bridgertonoy. Będzie to wprowadzenie do wychowania królowej Charlotte, czyli zobaczymy, jak stała się tym, kogo znamy. Oczywiście, jak wskazano w opisie, ważną kwestią będzie życie miłosne młodej Charlotte. Pojawi się także w młodszym serialu Violet Bridgerton i Lady Danbury.

Oryginalna twórczyni Shonda Rhimes będzie pisać i produkować wspólnie z Betsy Beers i Tomem Veriką. Co ciekawe, postać Charlotte nie pojawiła się w książkach, na których oparta jest seria. To oryginalny pomysł twórcy serii.

Regularna koleżanka Rhimesa, Jess Brownell, będzie modelką serialu w sezonach 3 i 4 Bridgertonoff, To zostało zamówione przez Netflix w 2021 roku. Przez pierwsze dwa sezony pracowała jako pisarka Bridgertonoff i dalej skandal. Chris Van Dawson był modelem i współautorem scenariusza przez pierwsze dwa sezony. Obecnie pracuje na planie drugiego sezonu w Wielkiej Brytanii.

Wspominam o tym Bridgertonoy To najpopularniejszy serial w historii platformy Netflix. Według danych w ciągu czterech tygodni zaobserwowano go w 82 milionach gospodarstw domowych.

Daty premiery sekwencji są nieznane.

READ  Ukraina oferuje zniżki finansowe, aby przyciągnąć studia do kręcenia filmów w Kijowie KyivPost
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *