Connect with us

Zabawa

Usługa gier Netflix została uruchomiona dla wszystkich i jest już dostępna na Androida

Published

on

Netflix jest najbardziej znany ze swoich usług przesyłania strumieniowego wideo, ale na początku tego roku firma ogłosiła plany rozszerzenia swojej oferty produktowej o wejście do gier. Firma zaczęła później testować tę funkcję w Polsce, ale dla tych, którzy nie mogą się doczekać tego, co ma do zaoferowania Netflix, czekanie się skończyło.

Dzieje się tak, ponieważ Netflix ogłosił, że udostępni użytkownikom swoje usługi w zakresie gier. Będzie to dostępne za pośrednictwem telefonu komórkowego, gdzie gracze mogą grać w gry za pośrednictwem aplikacji na Androida, ale użytkownicy iOS będą musieli trochę poczekać.

Według serwisu Netflix, początkowo dostępne będą Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Shooting Hoops, Card Blast i Teeter Up. Jak widać, na początek jest to bardzo mały wybór gier, ale zakładamy, że firma z czasem będzie na nim bazować.

Chociaż Netflix jest firmą streamingową, te gry nie są przesyłane strumieniowo. Zamiast tego możesz myśleć o tym jako podobnym do Apple Arcade, w którym co miesiąc płacisz stałą subskrypcję, ale masz dostęp do całego katalogu gier. W tym przypadku Netflix wymaga jedynie posiadania aktywnej subskrypcji jego usługi, aby móc grać i nie są wymagane żadne dodatkowe sentymenty.

Zapisano w Telefony komórkowe> Gry. Przeczytaj więcej o Androidzie, aplikacjach i Netflix. Źródło: via.netflix

READ  „Rolnik szuka żony”. Internauta ZDUMIEWAŁA się po decyzji Macieja: "Nudna jak odwaga olejem! KTO CHCIAŁBYĆ ?!"
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.