Connect with us

Sport

Urzędnik: Zlatan Ibrahimovi ma koronawirusa. Milan wyda oświadczenie od Pika Nona

Published

on

Niepokojące informacje dotarły do ​​nas z Włoch. Zlatan Ibrahimović to kolejny mediolański piłkarz, u którego wykryto COVID-19. Brazylijski obrońca Leo Duarte został wcześniej zarażony. Wtedy klub z Mediolanu postanowił przetestować wszystkich zawodników. Okazało się, że Ibrahimović ma również koronawirusa.

Obejrzyj wideo
Zlatan Ibrahimović i „Matrix Challenge”! Jak on to zrobił?

Po kilku minutach mediolański klub potwierdził doniesienia medialne. Wynik testu Ibrahimovicia był pozytywny, a reszta drużyny negatywna. – Poinformowaliśmy odpowiednie władze sanitarne i gracz został natychmiast poddany kwarantannie. Wszystkie inne wymazy z grupy zawodników dały wynik negatywny – tak napisano w publikacji

Brazylijczyk i Szwed nie zagrają w czwartek w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej Ligi europejskie z norweskim Bodo / Glimt. Pomimo pozytywnych wyników dwóch graczy, mecz z Norwegią nie jest zagrożony. Ibrahimović najprawdopodobniej nie zagra w kolejnych dwóch włoskich rundach seria Odp .: 27 września z wylotem z Crotone i 4 października w Mediolanie ze Spezią.

Wspaniała forma Ibrahimovica na początku sezonu

W Mediolanie mogą tego żałować, ponieważ Ibrahimovic Na początku sezonu jest w świetnej formie. W pierwszej rundzie ligi włoskiej oba gole strzelił w meczu z Bolonią (2: 0). – Jestem jak Benjamin Button: urodziłem się stary, ale umrę młodo – – powiedział Szwed po zakończeniu spotkania. 39-latek pokazał, że wciąż jest w dobrej formie i będzie jednym z najważniejszych, jeśli nie najważniejszym zawodnikiem Milanese.

– To już drugi mecz sezonu [pierwszym spotkaniem było starcie eliminacji Ligi Europy z Shamrock Rovers (2:0), w którym Ibrahimović także strzelił gola]. Gdybym miał 20 lat, strzeliłbym jeszcze dwa gole. Na szczęście mam 39 lat – dodał Ibrahimović. Szwedzki napastnik niedawno przedłużył kontrakt z Milanem do końca sezonu 2020/2021.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Czy wiesz coś, co warto opublikować? Chciałbyś zwrócić uwagę na problem? Napisz do nas: [email protected]

READ  Ustawodawcy amerykańscy odwiedzają Polskę, wzywając pomoc dla ukraińskiego wojska

Przeczytaj także:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.