Connect with us

technologia

Gdzie kupić Nvidia RTX 3090: Zapasy można znaleźć tutaj

Published

on

Zamówienia RTX 3090: Szybkie łącza

NAS:

Nvidia: Tymczasowo niedostępne

Najlepsza oferta: Tymczasowo niedostępne

Newegg: Tymczasowo niedostępne

B & H.: czas „wkrótce”

Micro Center: niedostępne online

Adorama: tymczasowo niedostępny

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO:

Nvidia: Tymczasowo niedostępne

Overclockers: Można zamówić w przedsprzedaży

skanowanie: Sprawdź najnowsze informacje magazynowe

Ebuyer: Można zamówić w przedsprzedaży

Plik Nvidia Geforce RTX 3090 jest już dostępna i jest prawdopodobnie najpotężniejszą kartą graficzną dla konsumentów. Można go teraz kupić. Przy 1499 USD to nie jest dla wszystkich. Jeśli jednak szukasz innowacyjnej i przyszłościowej karty graficznej, która poradzi sobie również z grami 8K, to jest to karta dla Ciebie.

Jeśli to nie jest to, czego szukasz, sprawdź nasze Gdzie mogę kupić przewodnik RTX 3080?a my pokażemy, gdzie kupić mniejsze rodzeństwo z lat 3090.

Jak być może wiesz, to jest Uruchomienie RTX 3080 było koszmaremPonieważ GPU wyprzedało się prawie natychmiast, a RTX 3090 jest kartą niszową, nadal może być trudno go znaleźć.

Tak właściwie, Nvidia już przeprosiła za wyprzedanie karty graficznej RTX 3090 przed startem.

Chociaż zapasy RTX 3090 są niskie, a ich zakup jest nadal trudny, jesteśmy tutaj, aby pomóc, sprawdzając wszystkie główne witryny, aby zobaczyć, kto ma zasoby RTX 3090.

Będziemy regularnie aktualizować ten artykuł. Więc miej go na oku, aby niczego nie przegapić.

Najnowsze oferty dotyczące Nvidii RTX 3090 są już dostępne

Poniżej wymienimy najnowsze akcje Nvidia RTX 3090, kiedy będą dostępne. Jednak kontynuuj odświeżanie, ponieważ w ciągu najbliższych 24 godzin będziemy obserwować, jak zapasy sprzedawców detalicznych będą się zwiększać i zmniejszać z powodu rosnącego popytu.

Gdzie kupić RTX 3090 w USA

Zamówienia na Nvidia RTX 3090 są już dostępne w USA. Być może będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość i od czasu do czasu zaktualizować, aby witryny sprzedawców trafiały na stronę, na której możesz złożyć zamówienie.

Oferty Nvidia RTX 3090 w Nvidii
Czy myślisz, że jeśli pójdziesz prosto do źródła, samej Nvidii, dostaniesz RTX 3090? Wydaje się to trudne, ponieważ strona działa powoli, ale wygląda na to, że można kupić nie tylko wersję Founder’s Edition, ale także inne modele innych firm.
Pokaż ofertę

Oferty Nvidia RTX 3090 w B & H.
Strona B&H pokazuje, że wszystkie karty RTX 3090 będą dostępne „wkrótce”. To prawdopodobnie oznacza, że ​​nie ma ich w magazynie. Możesz jednak kliknąć „Powiadom mnie, gdy będą dostępne”, aby uzyskać przegląd, kiedy będą ponownie dostępne. Plik Zotac Gaming GeForce RTX 3090 Trinity jest najtańszy za 1499 USD.Pokaż ofertę

Gdzie kupić RTX 3090 w Wielkiej Brytanii

Nvidia RTX 3090 jest teraz dostępna również w Wielkiej Brytanii, chociaż równie trudno jest osiągnąć poziomy zapasów. Oto, co znaleźliśmy do tej pory:

Oferty Nvidia RTX 3090 w Nvidii
Nvidia sprzedaje również RTX 3090 we własnej witrynie internetowej w Wielkiej Brytanii, ale witryna ta działa wolno. Najwyraźniej oprócz Founder’s Edition można kupić także inne modele innych firm.
Pokaż ofertę

Magazyn Nvidia RTX 3080 podczas skanowania
Scan sprzedaje również wiele kart RTX 3090, ale wybór jest nieco bardziej ograniczony i żadna z nich nie wydaje się być w tej chwili dostępna. Niektórzy to lubią Karta Gigabyte Nvidia RTX 3090 Gaming OC, można zamówić w przedsprzedaży. Inwentaryzacja przewidziana jest na wrzesień 2020 r.Pokaż ofertę

Nie możesz dostać RTX 3090? Oto kilka innych świetnych ofert kart graficznych:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *