Connect with us

Świat

Urzędnicy Nowego Jorku badają klinikę pod kątem „oszukańczego” zakupu szczepionki COVID-19

Published

on

Nowy Jork Policja i stanowy Departament Zdrowia prowadzą dochodzenie w sprawie sieci Parcare Community Health Network, twierdząc, że mogła ona wykorzystać COVID-19 firmy Moderna „w sposób oszukańczy” szczepionka.

New York Health Commissioner Dr. Howard Zucker powiedział w sobotę, że Parcare „mogło otrzymać oszustwo COVID-19 Szczepionka, przekazana do placówek w innych częściach stanu z naruszeniem wytycznych państwowych i upubliczniona – wbrew planowi państwa, aby najpierw podać ją na linię frontu Opieka zdrowotna Pracownicy, a także mieszkańcy i pracownicy domów opieki. „

Pudełka szczepionki Moderna COVID-19 są przygotowywane do wysyłki w centrum dystrybucyjnym McKesson w Olive Branch, Miss., 20 grudnia. (Zdjęcie AP / Paul Sancya, basen)

CHIŃSKIE SZCZEPIONKI SĄ PLANOWANE W CELU WYPEŁNIENIA BRAKÓW, ALE CZY SĄ DZIAŁAJĄ?

W poniedziałek Gary Schlesinger, CEO i Prezes ParCare, powiedział BoroPark24 Kliniki sprawdzają osoby, które zapisują się na szczepionkę, aby upewnić się, że „pracują w służbie zdrowia, mają ponad 60 lat lub mają podstawowe schorzenia”.

„Setki pacjentów zostało już dzisiaj zaszczepionych, a ludzie nadal przychodzą” – powiedział Schlesinger lokalnej agencji prasowej. „Nie damy szczepionki nikomu, kto nie kwalifikuje się do tej pierwszej serii zapisów”.

Zucker powiedział, że w tej sprawie toczy się obecnie dochodzenie.

„Każdy, kto świadomie uczestniczył w tym programie, zostanie pociągnięty do odpowiedzialności w najszerszym zakresie prawa” – powiedział dr. Cukier w sobotę.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Co najmniej 89000 nowojorczyków otrzymało w tym tygodniu pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19.

„Pierwsi nowojorczycy, którzy otrzymali szczepionkę, to pracownicy szpitali wysokiego ryzyka (pracownicy pogotowia ratunkowego, pracownicy intensywnej terapii i oddziały płuc), mieszkańcy domów opieki, domy opieki, a następnie wszyscy mieszkańcy oraz pracownicy opieki długoterminowej i środowiskowej. Ratownicy, inni Pracownicy służby zdrowia, koronerowie i lekarze sądowi. Każdy personel szpitala ma dostęp do pierwszego przydziału szczepionek, „Stan Nowy Jork wyjaśnione w instrukcjach na szczepionce.

READ  Ebola zabija cztery osoby w Gwinei podczas pierwszego nawrotu wirusa Ebola od pięciu lat

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.