Connect with us

technologia

Uniwersalne piloty Logitech Harmony są wycofywane z produkcji

Published

on

Harmony Elite.

Wygląda na to, że uniwersalne piloty Harmony są ukryte. Logitech ogłosił w piątek, że urządzenia nie będą już produkowane, aby ułatwić sobie radzenie z wieloskładnikowym systemem kina domowego, chociaż jeszcze przez jakiś czas będą dostępne w różnych sklepach.

Jeśli jesteś fanem Harmony, nie panikuj. Logitech twierdzi, że firma nie pozostawi cię z pustymi rękami.

„Planujemy wspierać naszą społeczność Harmony i nowych klientów Harmony. Obejmuje to dostęp do naszego oprogramowania i aplikacji do konfigurowania i zarządzania pilotami” – powiedział producent urządzeń peryferyjnych w poście na swojej stronie pomocy technicznej. „Planujemy również kontynuować aktualizację platformy i dodawać urządzenia do naszej bazy danych Harmony. Wsparcie klienta i gwarancyjne będzie nadal oferowane”.

Harmony miał swojego fana w recenzencie CNET Davida Katzmaiera, który uwzględnił kilka urządzeń Harmony w swoim podsumowaniu na początku tego roku najlepsze piloty uniwersalne na 2021 rok. „Logitech Harmony napisał książkę na temat uniwersalnych pilotów zdalnego sterowania” – powiedział Katzmaier.

Teraz, ogólnie rzecz biorąc, konfiguracje kina domowego zostały uproszczone dzięki wbudowanym aplikacjom do przesyłania strumieniowego i podłączonym soundbarem. Większością nowszych podłączonych urządzeń można również sterować za pomocą aplikacji na smartfony i tablety.

Mimo to, jeśli jesteś typem, który mówi: „Możesz wyciągnąć moją harmonię z mojego zimna, zasypiając, gdy będziesz oglądać…Wiedźmin Ręka ”, możesz Przeczytaj pytania i odpowiedzi w tym samym artykule pomocy technicznej firmy Logitech.

Wkład do tego raportu wniósł John Falcone z CNET.

READ  Powody, dla których studenci nietechniczni szukają pracy w zakresie analizy danych
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *