Connect with us

technologia

UNDECEMBER rozpoczyna się 13 stycznia 2022 roku w Korei Południowej, a na całym świecie na początku 2022 roku

Published

on

Graj za darmo RPG akcji GRUDZIEŃ zacznie się dla PC, iOS i Android 13 stycznia 2022 r. w Korei Południowej, a następnie globalne wdrożenie na początku 2022 r., wydawca Gry LINE i deweloperzy Potrzebuje gier ogłoszony. Rejestracja wstępna jest teraz możliwa przez parowy i oficjalna strona internetowa.

GRUDZIEŃ rozpocznie się od przepustki bojowej, która oferuje przedmioty w grze, a także przedmioty kosmetyczne i udogodnienia, które gracze mogą kupić. Będzie również oferować obsługę cross-play i kontrolerów, a także usprawniony interfejs użytkownika dla każdej platformy.

Oto przegląd gry za pośrednictwem LINE Games:

Cały świat

„Grudzień” to nazwa trzynastego miesiąca w dwunastomiesięcznym kalendarzu. Wraz z narodzinami trzynastego boga „Serpensa” świat snów spowity jest ciemnością. Gracze stają się „łowcami run”, aby zapobiec odrodzeniu złego boga Węża, ale jednocześnie muszą stawić czoła tragicznemu losowi, który eliminacja Węży niesie ze sobą także upadek pozostałych dwunastu dobrych bogów.

GRUDZIEŃcele

  • Zawsze i wszędzie – Jako gra wieloplatformowa, GRUDZIEŃ obsługuje crossplay między telefonem komórkowym a komputerem.
  • Ciesz się kontroląGRUDZIEŃ ceni wciągające wrażenia i ekscytację kontroli, którą gracze uzyskują podczas gry. Nie będzie autoodtwarzania w GRUDZIEŃ.
  • To łatwe i bezpłatneGRUDZIEŃ zawiera system bezklasowy, w którym gracze są zachęcani do eksperymentowania z farmą i tworzeniem szerokiego wachlarza wyposażenia oraz tysięcy kombinacji umiejętności run. GRUDZIEŃSystem tworzenia postaci będzie prosty i intuicyjny, pozwalając graczom z łatwością tworzyć i dostosowywać swoje postacie w ich własnym stylu gry.

Ulepszenia testu bokserskiego ONZ

  • Zoptymalizowany komputer Doświadczenie – W oparciu o zebrane opinie fanów, zespół programistów poprawił wrażenia z gry UNDECEMBER na PC, poprawił ogólną jakość grafiki i zoptymalizował projekt interfejsu użytkownika na PC.
  • Ulepszona obsługa manipulacji i kontrolera – Aby poprawić manipulację, zmieniono kąt kamery, aby bardziej oddalić i dać większy widok. Kierowanie stało się dokładniejsze i szybsze akcjadrużyna zwiększyła ogólną prędkość ruchu i skróciła czas odnowienia umiejętności.
  • Ulepszenia równowagi – Podczas testu twórcy sprawdzili, że zużycie złota w grze było wyższe niż oczekiwano, ponieważ gracze eksperymentowali z różnymi buildami postaci. Po testach podstawowe wskaźniki wypadania złota zostały zwiększone o 193%, a koszty spadły o 48%, aby zachęcić graczy do swobodniejszego eksperymentowania.

zawartość

  • Tryb kampanii – Gracze mogą odkrywać do 10 aktu (odcinek 2) w trybie kampanii, gdy gra zostanie uruchomiona w Korei Południowej 13 stycznia.
  • Tryb wieloosobowyGRUDZIEŃ oferuje szeroką gamę Tryb wieloosobowy Treść w tym spółdzielnia Tryby takie jak Chaos Dungeon, w których gracze łączą siły, aby ukończyć określone misje i zdobywać nagrody, rzucając wyzwanie trudniejszym lochom. Gracze mogą również polować na imponujących bossów w „Raidzie” i bronić się przed nadchodzącymi wrogami w „Spire of Barrier”. Konkurencyjne tryby gracz kontra gracz, takie jak: Krucjata chwały: będą również dostępne w dniu premiery, wraz z zawartością „Wojna gildii”, która będzie dostępna w nadchodzących aktualizacjach.

Aktualizuj plany

  • Specyfikacja uruchomieniaGRUDZIEŃMaksymalny poziom będzie wynosił 100, aw punkcie startowym będzie 240 run. Ostateczna zawartość „Chaos Dungeon” będzie zawierała 60 normalnych lochów i pięć lochów z bossami, a także dostęp do 11 poziomów.
  • Aktualizacja – Z aktualizacjami, GRUDZIEŃ wprowadzi nową zawartość, taką jak nowe akty, runy, lochy i tryby; w zwykłym procesie, GRUDZIEŃ będzie również stale zwiększać limit poziomów postaci i wyposażenia.

Free-to-play, ale NIE pay-to-win

GRUDZIEŃ Free-to-play, ale nie pay-to-win. GRUDZIEŃ rozpocznie się od przepustki bojowej, która zawiera cenne przedmioty w grze oraz prezentuje przedmioty kosmetyczne i udogodnienia, które gracze mogą kupić.

Sprawdź nowy zestaw filmów poniżej.

READ  Poszukiwacze przygód udają się do Nepalu na pamiątkę pierwszej polskiej wyprawy w Himalaje 50 lat temu - Pierwsze wiadomości

Prezentacja online

Oficjalny zwiastun

Zwiastun z rozgrywką

Główne cechy: znaki zodiaku

Główne cechy: runy

Główne cechy: sprzęt

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *