Ukraina vs Irlandia: rankingi zawodników po porządnym remisie w Polsce

Oceny piłkarzy po świetnym występie Irlandii z Ukrainą.

Irlandia zapewnił remis 1-1 Ligi Narodów z Ukrainą we wtorek wieczorem, a Nathan Collins zapewnił najbardziej pamiętny moment wieczoru.

Obrońca Burnley strzelił gola wspaniały pojedynczy gol Dając Irlandii prowadzenie w pierwszej połowie w tym, co oficjalnie było meczem wyjazdowym, pomimo gry w Łodzi.

Ukraina 1 Irlandia 1

Niedbała obrona pozwoliła Ukrainie wyrównać w pierwszych minutach drugiej połowy, ale w sumie podopieczni Stephena Kenny’ego znów przynieśli wiele pozytywnych wyników.

Sprawdź nasze oceny graczy z gry.

Ukraina v Irlandia: Oceny zawodników.

Caoimhin Kelleher – 7 miejsce

Kilka mocnych obrońców, zwłaszcza w pierwszej połowie. Podwoił swoje kapsle w tym okienku kapitalnym i skorzysta na długim występie z drużyną pod nieobecność Gavina Bazunu.

Dara O’Shea – 7

Solidny występ człowieka z West Brom. Zdeterminowany do obrony, ponieważ ma nadzieję na powrót do składu Kenny’ego po kontuzji.

Darragh Lenihan – 7 miejsce

Mógł zrobić lepiej dla bramki Ukrainy, ale nie był jedynym winowajcą. Niewiele więcej zrobił źle, kiedy startował po raz pierwszy.

Nathan Collins – 8

Co za gol środkowego obrońcy!

Człowiek z Burnley otworzył swoje konto w Irlandii w niesamowitym stylu, agresywnie chwytając luźną piłkę, po czym przedarł się przez obronę Ukrainy i spokojnie wrócił do domu.

Oczywiście, ten wielki człowiek nie jest w zespole, który strzela w ten sposób gole, ale na drugim końcu boiska wpaja poczucie bezpieczeństwa, które było tak charakterystyczne dla byłego obrońcy Irlandii Richarda Dunne’a.

Stephen Kenny mógł odkryć klejnot, który będzie gwiazdą przez wiele lat.

Alan Browne-7

Szybko staje się kluczowym celem i jednym z głównych beneficjentów tego międzynarodowego okna.

Zadał kilka dobrych dośrodkowań z prawej strony, co przysporzyło przeciwnikowi sporo problemów.

READ  Latham doradza w związku z ofertą AIIB w zakresie obligacji i obligacji USD na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

James McClean—6

Zwykłe, energiczne ja McCleana zostało być może wzmocnione przez noszenie opaski kapitana na noc. Przeszedł przez Andrija Jarmołenko w czołówce do bramki Ukrainy.

Josh Cullen-7

Kolejny dobry występ w jego czwartym meczu w ciągu 11 dni. Jedno z pierwszych nazwisk na karcie drużyny w tym czasie.

Jayson Molumby – 6

Czasami był lekko umięśniony i nie mógł dorównać swojemu występowi przeciwko Szkocji w sobotę, ale to zrozumiałe.

Jason Rycerz – 7

Genialne zagranie prawym skrzydłem, które w 17. minucie strzeliło głową Troya Parrotta i pokazało wielką energię przez cały czas. Kolejny gracz, który utrudnił Kenny’emu wypuszczenie go.

Troy Parrot – 7.

Przegapił wspomnianą wcześniej szansę na główkę, ale kolejny mocny występ młodzieńca. Dojrzewanie w zielonej koszuli lub pomarańczowej w przypadku dzisiejszej nocy.

Scott Hogan – szósty

Wycofany na godzinę, miał niewielki wpływ. Dobry zawodnik drużyny, ale w wieku 30 lat, w niedalekiej przyszłości może zmniejszyć swoje szanse na zaimponowanie.

subs.

Callum Robinson-7

Zrobił zmianę i prawie przebił się w ostatnich minutach niskim dośrodkowaniem z lewej strony.