Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Jury Wiwi: Rafał z Polski z „The Ride”

Published

on

Plik Jury Wiwi – nasz wewnętrzny zespół nieprofesjonalnych muzyków – przejrzy i oceń 39 ​​konkurujących utworów Eurowizji 2021. Następnie przejdźmy do Polski, gdzie Raphael ma „Napęd”. Czy chcieliśmy z nim wskoczyć na pokład? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Rafał – „Jazda”

Recenzje „The Ride”

Kristín: Mama mawiała, żeby nigdy nie wsiadać do samochodu z nieznajomym, ale ta rada została zapomniana, gdy Rafał i jego przechwałka podjechali i zaoferowali windę! Ta piosenka ma w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz po dość ponurym roku. Jest elegancki, zabawny, gorący i fajny, a wszystko to w tym samym czasie i ma odpowiednią ilość wrażeń z lat 80., które mogą rozjaśnić każdą imprezę o każdej porze. Polska przez lata miała swoje hity i chybienia, ale tym razem na pewno mają hit, a sam Rafał po prostu emanuje elegancją i pewnością siebie i sprawia, że ​​dziewczyna rzuca wszelką ostrożność z wiatru. Prosi nas, abyśmy trzymali się przejażdżki naszego życia, a ja jestem zapięty i gotowy do drogi. Przynieść to

Punktacja: 9,5

Musisz: Rafałowi, popularnemu prezenterowi telewizyjnemu w Polsce, udało się nieświadomie wypuścić pierwszą winną przyjemność 2021 roku. Zły, ale jednocześnie godny – to Ferrari jeździ ambitnie na nafcie! Chociaż treść liryczna jest tu oddalona o lata świetlne od tej z sonetu Szekspira, niezaprzeczalnie chwytliwy haczyk i elegancki teledysk sprawiają, że jest to znośne. Czy myślę, że „The Ride” jest świetny? Nie ja nie. Ale czy podoba mi się ta piosenka? Tak. (i powtarzałem to wiele razy) Jednak potrzebne jest ostrzeżenie, aby zmaksymalizować radość z tej wycieczki. Zanim zaczniesz grać, obniż swoje oczekiwania.

Wynik: 5,5

Luis: Rafał jedzie na fali popularności lat 80., ale daleko mu do herbu. Głównym problemem związanym z „The Ride” jest brak rozróżnienia. Chociaż jest przyjemny dla uszu, porusza się tak szybko, jak nadejdzie. Zamiast kolejki górskiej, to bardziej przypomina promenadę wśród neonów. Chociaż ma wyraźny haczyk, nie jest szczególnie niezapomniany. Jest to nie tylko bezpieczny wybór, ale także bez smaku.

READ  Paweł Rabiej, zastępca prezydenta Warszawy, został zwolniony

Wynik: 4

Tomek: „The Ride” jest bardzo przystojny i spełnia odpowiednie kryteria dla typowej piosenki „Eurowizji”. Zabawne, optymistyczne i bez wątpienia chwytliwe. Jak wszyscy wiemy, te stereotypowe piosenki oczywiście nie radzą sobie zbyt dobrze na Eurowizji. Chociaż ma wiele pozytywnych aspektów, „The Ride” jest niesamowicie ogólnikowy i nie ma wiele serca. Chce być fajne, myśli, że ma chełpliwość i seksapil – tak nie jest. Właściwie to kawałek czystego sera – ale to mi się podoba! „The Ride” to grzeszna przyjemność i to, że nie wydaje mi się, żeby w Rotterdamie było dobrze, nie oznacza, że ​​mi się nie podoba! Nie, nie jestem przekonany, że będziemy jazda konna do soboty, ale Polska jest w drugim półfinale, więc Rafał może zagrać jeszcze dwa razy.

Punktacja: 7

Wilhelm: Jeśli słuchałeś radia lub chodziłeś do klubu od Ibizy do Milton Keynes w dowolnym momencie w ciągu ostatnich 30 lat, uwielbiałeś słuchać jakiejś formy The Ride. Jest ogólny, nudny i bardzo dobrze słyszalny. Nie ma ambicji: łączy słowa, aby wypełnić pomieszczenie, zamiast opowiadać oryginalną historię. I chociaż ta przejażdżka obejmuje ten sam stary teren, co wiele wcześniej produkowanych tanio torów, znajomość tego wszystkiego jest pocieszająca. Lubię tego słuchać, zmywając naczynia lub składając pranie.

Wynik: 3

Rafał – Lista rankingowa „Jazda”

W jury Wiwi mamy 24 jurorów, ale tylko na pięć ocen. Pozostałe wyniki są poniżej:

Przyjazd: 6.5

Kalwin: 3,5

Diego: 4

Erdi: 2,5

Esma: 5

Jonathan: 6

Jordi: 4

Josh: 4,5

Julian: 5

Lauren: 1

Lucy: 2.5

Natalie: 4

Oliver: 2

Pablo: 5

Renske: 5,5

Robyn: 5

Ron: 4,5

Sebastian: 6

Tobiasz: 4

Usunęliśmy najwyższe i najniższe wartości przed obliczeniem średniej. Ma to na celu usunięcie wartości odstających i możliwych odchyleń. Usunęliśmy dołek 1 i maksimum 9,5.

READ  Polska zobowiązuje się do podjęcia działań w celu zapewnienia Wielkiej Brytanii w zakresie bezpieczeństwa drobiu

Ocena jury Wiwi: 4,5 / 10

Co myślisz o tej piosence Udostępnij swój wynik i ocenę poniżej!

Zobacz wszystkie nasze recenzje i rankingi Eurowizji 2021

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.