Connect with us

technologia

Ujawniony zwiastun „Fortnite” z rozdziału 3 ujawnia nową wyspę i Spider-Mana

Published

on

Czternaście dni Rozdział drugi dopiero się zakończył, ale to nie powstrzymuje detektywów przed ustaleniem, co przyniesie rozdział trzeci. Jak Kotaku nauczyli, w skrócie oficjalny polski kanał gry na YouTube podzielony zwiastun rozdziału 3, który ujawnia wiele planowanych zmian w Battery Royale Brawler. Możesz spodziewać się nowej wyspy (i nowych postaci, w tym Narzędzia wojenneMarcus i Kait, a także Spider-Man – wydaje się, że nawet huśta się w sieci, jak w grach Insomniac’s Spider-Man, nie wspominając o miejscach takich jak Daily Bugle.

Rozdział 3 doda kilka nowych mechanik wraz z nową bronią i przedmiotami. Możesz ślizgać się (patrz rozdział 2, Finały) i rozbijać obozy zarówno w celu leczenia swojej drużyny, jak i przechowywania przedmiotów, które możesz zabrać ze sobą na przyszłe rozgrywki. I jest nawet pewien poziom mocy gwiazd: The Foundation, postać, której głosu użyczył Dwayne Johnson, zostaje wyprzedzona przez zamknięcie rozdziału 2.

Nie jest jasne, kiedy zadebiutuje Rozdział 3. Epic nie bał się jednak powtarzania historii i wybijania graczy z gry Czternaście dni kiedy poprzedni rozdział dobiegł końca. Rozdział 2 zakończył się dramatycznie, gdy Fundacja pomogła pokonać inwazję Królowej Kości i wywrócić całą wyspę do góry nogami. Jeśli utknąłeś w wydarzeniu, nie miałeś wyboru i musiałeś wyjść z gry. Epic wyraźnie zakłada, że ​​ta dramatyczna sztuczka zadziała po raz drugi.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są wybierane przez naszą redakcję niezależnie od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Polski poseł podkreśla poprawę dwustronnej wymiany handlowej między Pakistanem a Polską
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.