UEFA zdecyduje o zawieszonym meczu w Paryżu. „Piłkarze nie chcieli wracać” Pika None

Około dwunastej minuty spotkania PSG z Basakseirem doszło do wielkiej walki na boisku. Z boku pojawili się zawodnicy obu drużyn oraz sędzia główny. Piłkarze wyjaśnili coś sędziemu Ovidiu Hateganowi, który dał żółtą kartkę trzem Turkom i trenerowi Okanowi Burukowi. Pokazał swojemu asystentowi Pierreowi Webo czerwoną kartkę. Webo stwierdził, że czwarty sędzia Sebastian Holtescu nazwał go „negru” (co po rumuńsku oznacza „czarny” – przyp. Red.), Co można zinterpretować jako termin rasistowski.

Obejrzyj wideo
Wybieramy ikonę piłki nożnej 2020 – referendum Sport.pl

UEFA: Mecz zostanie wznowiony w środę o 18:55 z innym zespołem sędziowskim

– Po rozmowie z obiema drużynami zdecydowaliśmy, że rozegrane zostaną pozostałe minuty przerwanej gry PSG Basakseire zmierzy się w środę z innym jury. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:55 – napisano w komunikacie prasowym. Wcześniej stowarzyszenie opublikowało kolejne ogłoszenie o wydarzeniach podczas meczu w Paryżu. – Sytuacja jest badana i więcej informacji zostanie podanych w odpowiednim czasie – głosi opublikowany komunikat.

Pierwsza wypowiedź UEFA po skandalu z LM. Jest decyzja dotycząca sędziego

„Nasi zawodnicy postanowili nie wracać na boisko”.

Gracze PSG byli gotowi do wyjścia na boisko, ale gracze Basaksehir nie pojawili się i zostali w szatni. W pewnym momencie na stoisku pojawił się przedstawiciel ekipy PSG, odebrał dresy od niektórych zawodników, po czym udał się z boiska do szatni. Informacje później pojawiły się z Basaksehir. „Nasi zawodnicy zdecydowali się nie wracać na boisko po tym, jak asystent trenera zespołu Pierre Webo zwrócił uwagę na rasistowskie zachowanie czwartego sędziego” – powiedział oświadczenie na oficjalnym profilu na Twitterze.

Skandal w ParyżuJest wideo ze skandalu w Paryżu. Słychać wszystko. Demba Ba nie mógł tego znieść [WIDEO]

READ  Pokaz LeBrona i Davisa! Los Angeles Lakers zbliżają się do mistrzostw NBA

W drugim meczu H-Gruppe zagrał z RB Leipzig przeciwko Manchesterowi United. Mecz zakończył się wynikiem 3: 2 dla Niemców, co zapewniło awans do drugiej rundy Liga Mistrzów. Znamy więc wszystkie rozwiązania z tej grupy, bo przegrana oznacza, że ​​Anglicy nie mają szans na awans, nawet jeśli PSG przegra z Basakseire. Drużyna turecka ma trzy punkty, a pozostałe co najmniej dziewięć, więc również nie zajmują wyższych pozycji.

Manchester United wypadł z Ligi Mistrzów!  Juventus pokonał Barcelonę na Camp NouManchester United wypadł z Ligi Mistrzów! Juventus pokonał Barcelonę na Camp Nou