Connect with us

Zabawa

Tytuły Montana Tucker Concert-4-Kindness na FAU

Published

on

Tytuły Montana Tucker Concert-4-Kindness na FAU

Tucker z Montany


Wielokrotnie nagradzana piosenkarka i autorka tekstów, tancerka, aktorka i osoba mająca wpływ na społeczność, Montana Tucker wystąpi z koncertem Multi-Arts-4-KindnessÔ w niedzielę, 15 stycznia 2023 r. o godzinie 16:00 w audytorium Carole and Barry Kaye, FAU Student Union, 777 głowa Glades Road, kampus Boca Raton. Bilety wahają się od 10 do 20 dolarów i można je kupić w www.fauevents.com lub dzwoniąc pod numer 561-297-6124.

Podczas swojego pierwszego koncertu w swoim rodzinnym mieście Tucker dołączy do tancerzy, studentów FAU i różnych grup społecznych w serii występów obejmujących śpiew, taniec, muzykę instrumentalną, poezję mówioną i gry wideo. Jest to zmieszane z występami „życzliwości” przyjaciół Tuckera z branży artystycznej i rozrywkowej, które mają inspirować jedność i pokój.

„Aby szerzyć życzliwość w południowej Florydzie i poza nią, nie mogę się doczekać poprowadzenia tego koncertu” – powiedział Tucker. „Mam nadzieję, że każdy z was pomoże, przyciągając wszystkich swoich przyjaciół z różnych środowisk do tego niesamowitego programu”.

Wydarzenie obejmuje również występy:

  • Clarence Brooks, dyrektor ds. Tańca w FAU, wykona „Sweet in the Morning” w choreografii Leni Williams z muzyką Bobby’ego McFerrina. Brooks występował z ponad 60 amerykańskimi firmami i koncertował w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji.
  • BriGuel, znany na całym świecie dwujęzyczny duet artystów z Hiszpanii i Nowego Jorku, postawił sobie za zadanie „zharmonizowanie ludzkości”, ton po tonie, film po filmie. Brianne i Miguel wykonają własną muzykę i pokażą nagradzane filmy krótkometrażowe, które stworzyli. Oboje wnuków ocalałych z Holokaustu wspierają ukraińskich przesiedleńców, którzy znajdują schronienie w Fundacji Centrum Żydowskiego w Oświęcimiu w Polsce.
  • Florida Singing Sons i Chorale Soleil, nowy zespół licealny, połączą siły wokalnie, aby zmienić kochającą sztukę młodzież w liderów jutra. Florida Singing Sons występował z renomowanymi lokalnymi zespołami, takimi jak Florida Grand Opera i New World Symphony, a także koncertował w Stanach Zjednoczonych i głównych miastach Europy.
  • Nat King Cole Generation Hope, nazwany na cześć swojego słynnego ojca przez jego córki bliźniaczki, które mieszkają w hrabstwie Palm Beach, zapewnia dziedzictwo edukacji muzycznej, mentoringu i zasobów młodzieży o największych potrzebach i najmniejszych zasobach. Lokalni uczniowie i ich mentorzy wykonają muzykę instrumentalną.
READ  Miss Polski 2011 publicznie dzieli się swoimi niezapomnianymi wakacjami „Samui Plus”

Członkowie obsady przekazują wszystkie swoje talenty, aby wesprzeć przyszłość Kurt i Marilyn Wallach Budynek Holocaustu i Studiów Żydowskich w Dorothy F. Schmidt College of Arts and Letters na FAU. Budynek Wallach będzie służył jako Centrum Studiów nad Holokaustem i Żydami na kampusie i zgromadzi pod jednym dachem wszystkie multidyscyplinarne instytucje edukacyjne zajmujące się edukacją o prawach człowieka, deeskalacją konfliktów, etyką i dyplomacją, szkoleniem przywódców i budowaniem pokoju. W budynku znajdzie się również Centrum Pokoju, Sprawiedliwości i Praw Człowieka FAU, ogólnouniwersytecki projekt skupiający naukowców, studentów, praktyków i liderów społeczności pracujących nad kwestiami sprawiedliwości społecznej, praw człowieka oraz pokoju i niestosowania przemocy. Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na fundusz Make a Difference FAU w celu wsparcia stypendiów i programów w budynku.

„FAU jest zaszczycona, że ​​Montana wnosi swój talent i zasięg do naszego kampusu, ponieważ podzielamy przekonanie, że edukacja jest naszą najlepszą nadzieją na walkę z nienawiścią w budowaniu lepszego świata dla wszystkich” – powiedział dr Michael Horswell, dziekan Dorothy F Schmidt College of Arts and Letters. „Ten koncert pomoże podnieść świadomość i zebrać fundusze, aby uczynić z tego czołowego centrum edukacyjnego w sercu południowej Florydy”.

Tucker, który ma łącznie ponad 14 milionów obserwujących w mediach społecznościowych na TikTok, YouTube, Facebooku i Instagramie, otworzył się na ikony takie jak Jennifer Lopez, Flo Rida, Ciara i Pitbull. Zaprezentuje swoje popularne autorskie piosenki „Być sobą” oraz „Nie jestem sam,” znany również jako „piosenka, która ratuje życie”. Tucker napisała te piosenki do swoich teledysków, aby zainspirować młodych ludzi do poszanowania włączenia i różnorodności własnej i innych.

Tucker rozszerza swoje przesłanie poza muzykę, wykorzystując swoją ogromną platformę społecznościową do zmian. Niedawno pojawiła się w programie ABC Good Morning America i innych ogólnokrajowych mediach za wyśledzenie jej korzeni w Polsce i unikalne badanie doświadczeń jej dziadków ze strony matki podczas Holokaustu. To doświadczenie zostało uchwycone kamerą dla jej zwolenników w niedawno wydanym filmie dokumentalnym o edukacji o Holokauście How to: Never Forget. Serię krótkich odcinków można znaleźć na wszystkich platformach społecznościowych Tucker, aby oświecić i edukować jej odbiorców, którzy według niedawno ujawnionego ogólnokrajowego sondażu mogą nawet nie być świadomi Holokaustu.

READ  Agnieszka Holland odpowiada na ataki polskiego rządu na „Zieloną Granicę”

„Gdy tracimy pokolenia ze wszystkich środowisk, które były świadkami i przetrwały niesprawiedliwość, bigoterię i punkty zwrotne w historii w swoim życiu, które stoją lepiej niż ich wnuki i wypowiadają się przeciwko nienawiści, zastraszaniu i dyskryminacji oraz opowiadają się za lepszą edukacją i zrozumieniem powiedziała Bonnie Kaye z Kaye Communications, Inc., współprzewodnicząca i sponsorka wydarzenia, wraz z mężem Jonem Kaye.

Więcej informacji o koncercie można znaleźć na stronie www.fau.edu/artsandletters/concert-4-kindness/. Aby uzyskać informacje na temat możliwości sponsorowania, skontaktuj się z Laurie Carney pod numerem 561-297-3606 lub pod adresem [email protected].

-FAU-

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *