Connect with us

Zabawa

Lara Gessler przygotowuje się do dostawy. Biuro w mieszkaniu malucha, pokazując ładną poduszkę

Published

on

O dobrych wiadomościach Lara Gessler poinformowanych fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. W maju po raz pierwszy wspomniała o swojej ciąży i nie kryła radości z dzielenia się tą wiadomością w Internecie. Przyszła mama zapowiedziała, że ​​dziecko pojawi się na świecie na przełomie września i października. Córka słynnego restauratora chce, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Kilka miesięcy temu wybrała imię dla swojego dzieckaa teraz urządza dla niej kącik w nowym mieszkaniu. Wnętrze wygląda bardzo przytulnie.

Lara Gessler przygotowywała się do porodu

córka Magda Gessler wyznała, że ​​nie zamierza wstąpić do tzw. „instamatka”. Jednak celebrytka na bieżąco relacjonuje przebieg ciąży w mediach społecznościowych i pokazuje, jak przygotowuje się do ważnego dla niej dnia. Od kilku tygodni ma gotową torbę, którą wkrótce będzie musiała zabrać do szpitala, a teraz chwali się kołyską dla malucha. Lara zaaranżowała przytulny kącik dla dziecka w mieszkaniu.

Lara Gessler Instagram / @lara_gessler

Wnętrze apartamentu gwiazdy utrzymane jest w jasnych i naturalnych kolorach. Dominują odcienie bieli, brązu i beżu, a łóżeczko, w którym dziecko Lary i Piotra Szelągów spędzi pierwsze dni życia, nawiązuje do dawnej atmosfery. Jak widać, dekorację prywatnego azylu pary stanowią niewątpliwie obrazy i oryginalna roślinność.

Lara chce jak najdłużej zapamiętać te wyjątkowe miesiące, dlatego postanowiła stworzyć wiele pamiątek. Jedną z nich jest sesja zdjęciowa, podczas której na ulicach Warszawy udaje nagą z dużym brzuchem i tylko zakrywa się płaszczem.

Obejrzyj wideo
Magda i Lara Gessler w szalonych tańcach!

READ  Joanna Opozda zamieściła intymne zdjęcia z Antkiem Królikowskim
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.