Connect with us

Zabawa

Twórz Movie Magic w dowolnym miejscu dzięki aplikacji do synchronizacji A/V Cinewav, opracowanej przez Softjourn | Aktualności

Published

on

FREMONT, Kalifornia., 6 lipca 2021 / PRNewswire-PRWeb / – Softjourn, globalna firma świadcząca usługi technologiczne, ogłosiła dziś współpracę z Cinewav, a.s. znany Singapuroparte na uruchomieniu. Cinewav umożliwia organizatorom wydarzeń dostarczanie magii na dużych ekranach w dowolnym miejscu, w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Cinewav oferuje wrażenia kinowe w wyjątkowych środowiskach, z dźwiękiem dostarczanym za pośrednictwem aplikacji mobilnej klienta, która jest doskonale zsynchronizowana z wyświetlanym filmem. Aplikacja zastępuje głośniki, skaluje dźwięk do tylu użytkowników, ilu jest to konieczne, i eliminuje zanieczyszczenie hałasem, zapewniając w ten sposób energię w nowych lokalizacjach filmowych. Klienci mogą używać swoich ulubionych słuchawek i słuchać wysokiej jakości dźwięku bezpośrednio z aplikacji mobilnej, aby obejrzeć film wyświetlany na dużym ekranie.

Cinewav wybrał Softjourn jako dostawcę technologii i wspólnie pracowali nad algorytmem obsługującym synchronizację A/V dla imprez plenerowych. Softjourn pomagał również w projektowaniu interfejsu użytkownika i teście obciążenia oraz kontynuuje współpracę z Cinelav nad rozwojem ich kompletnego systemu.

„Softjourn oferował niezrównaną przejrzystość i uczciwość” – powiedział Jason Chan, współzałożyciel i dyrektor Cinewav. „Zapewniają jasną i bezpośrednią komunikację, która prowadzi do szybkich odpowiedzi na pytania. Nie obiecywali zbyt wiele tego, co mogą dostarczyć, co zbudowało zaufanie w naszej relacji”.

Innowacyjny pomysł Cinewav wspiera dystans społeczny niezbędny do stworzenia bezpiecznego i zdrowego środowiska dla wydarzeń na żywo podczas pandemii.

Ich platforma będzie zawierać listę filmów zabezpieczonych DRM, która umożliwi posiadaczom praw do filmów przesyłanie ich tytułów do pokazów niekinowych z festiwali filmowych, organizatorów wydarzeń i właścicieli miejsc na całym świecie.

„Jesteśmy dumni, że pomogliśmy Cinelav opracować rozwiązanie dla ich unikalnego pomysłu biznesowego” – powiedział” Lubomyr Nykyforuk, Architekt rozwiązań miękkiego dziennika. „Postawiłeś nam wyjątkowe wyzwanie, z którym wcześniej nie byliśmy w stanie sprostać i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć cały system w akcji”.

READ  Sony przecieka plany przeniesienia filmów na PlayStation Plus - IGN Poprawka: Rozrywka

O Cinelavie

Cinewav Pte Ltd (cinewav.com) to wyjątkowa platforma i aplikacja mobilna, która umożliwia użytkownikom oglądanie filmu na dużym ekranie publicznym i słuchanie dźwięku na własnych telefonach komórkowych (idealnie zsynchronizowane), co zapewnia użytkownikom bardzo wysoką jakość, wciągające i osobiste doświadczenie. Zastępuje to głośniki, skaluje się do tylu użytkowników, ile potrzeba i eliminuje hałas, co pozwala na wykorzystanie nowych typów sal eventowych. . Jest to pierwsza na świecie technologia, na którą zgłoszono patent.

O softjourn

Softjourn, Inc. (softjourn.com) to globalna firma świadcząca usługi technologiczne z siedzibą w Dolinie Krzemowej, Kalifornia, z centrami badawczo-rozwojowymi w Ukraina i Polska. Mając prawie dwie dekady doświadczenia, wykorzystujemy naszą wiedzę w dziedzinie Fintech, kart i płatności oraz mediów i rozrywki (ze szczególnym naciskiem na sprzedaż biletów), aby stosować nowe technologie, które urzeczywistniają rosnące potrzeby naszych klientów. Ponad 200 naszych pracowników ocenia, identyfikuje i umiejętnie planuje innowacyjne, kreatywne rozwiązania. Stajemy się zaufanym partnerem, aktywnie współpracując przy projektowaniu, budowie i wdrażaniu. Skontaktuj się z Softjour, aby tchnąć życie w Twoje pomysły!

Kontakt z mediami

Z Sorokopud, Softjourn, Inc., +1 5109436217509 wew: 502, [email protected]

Świergot, Facebook

ŹRÓDŁO Softjourn, Inc.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.