Connect with us

technologia

Twórcy Celeste zapowiadają następną grę

Published

on

To niewiele, ale po Celeste jestem na miejscu.

To niewiele, ale potem Celeste, Weź mnie pod uwagę.
obrazek:: Bardzo dobre gry

Studio, które kryje się za ukochaną muzyką niezależną CelesteFirma Extremely OK Games z siedzibą w Vancouver jest wreszcie gotowa do zaprezentowania swojej następnej gry. Ostrze ziemi.

Podczas gdy programiści przyznać Twój post na blogu jest bardziej „ujawnieniem wibracji” niż pełnym ogłoszeniem. Jest tu wiele do odkrycia, także ze względu na rodowód studia. Ostrze ziemi jest opisywana jako „eksploracyjna gra akcji 2D w płynnym świecie sztuki pikseli” z muzyką niepowtarzalnej Leny Raine, która moim skromnym zdaniem skomponowała jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych do gier do Celeste. Możesz posłuchać fragmentu ich pracy Ostrze ziemi poniżej.

„Znaleźliśmy cztery prototypy Ostrze ziemia minęły już ponad trzy lata Celestepierwsze wydanie ”- napisała Maddy Thorson, dyrektor Extrem OK Games, o rozwoju nadchodzącej gry. „[The] Prototypy wiele nas nauczyły, ale ostatecznie wyszliśmy zbyt daleko poza naszą strefę komfortu, aby mogły one kiedykolwiek realistycznie skończyć. Trochę to trwało, ale wydaje nam się, że uzgodniliśmy właściwy kompromis między nimi Ostrze ziemi. ”

Extrem OK Games planuje ją wydać Ostrze ziemi od chwili obecnej do końca XXI wieku. Poczekaj na więcej.

READ  Największa moneta kiedykolwiek wyprodukowana przez Mennicę Królewską w 1100-letniej historii UK News
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.