Connect with us

Sport

Turcja i Polska walczą o Gilasa

Published

on

Turcja i Polska walczą o Gilasa

Gilas Pilipinas jest bez zwycięstwa od czterech meczów na Pucharze Świata FIBA.

MANILA, Filipiny – Gilas Pilipinas odbędzie sesje treningowe w Turcji i Polsce przed swoim występem w lipcowym Olimpijskim Turnieju Kwalifikacyjnym FIBA ​​na Łotwie.

Według dyrektor wykonawczej Samahang Basketbol ng Pilipinas, Eriki Dy, drużyna Nationals zgromadzi się ponownie 22 czerwca w Inspire Sports Academy w Laguna, a następnie poleci do Turcji, a następnie do Polski, aby rozegrać mecze przedsezonowe ze swoimi reprezentacjami narodowymi.

Stamtąd trener Tim Cone i jego 14-osobowy zespół będą kontynuować swoją „Misję: Paryż” w meczach kwalifikacyjnych w łotewskiej Rydze w dniach 2–7 lipca.

„Tworzymy grupę z gospodarzami, Łotwą i Gruzją, obiema mocnymi drużynami, i naprawdę nie możemy się doczekać rywalizacji z nimi” – powiedział Dy na forum PSA sponsorowanym przez San Miguel Corp., PSC, POC, Smart/PLDT staje się. Milo i całodobowa aplikacja sportowa ArenaPlus.

Po kampanii OQT stowarzyszenie przygotuje się do zorganizowania kolejnych występów Gilasa w kwalifikacjach FIBA ​​Asia Cup w MOA Arena w listopadzie przeciwko Nowej Zelandii i Hongkongowi. Nationals zbierzą się ponownie na sześć dni przed meczem z Nową Zelandią, który odbędzie się 21 listopada.

„Zakładając, trenerze Tim, że za każdym razem mamy ten sam skład. „Kapag pinagsama-sama mo yung, krótkie treningi, akumuluj Sila” – powiedział Dy.

„Program działa. On (Cone) zapewnił sobie najlepszy talent, jaki mamy. W przeszłości Hirap na Hirap Tayo. Ze względu na krótsze czasy treningów musimy poświęcić więcej czasu, a ponieważ starsi gracze tak robią, zajmie to więcej czasu.

Program dla kobiet Gilas jest również pełen atrakcji.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *