Connect with us

Zabawa

Trine Dyrholm, Meera Syal Dołącz do „Migdału i konika morskiego” – termin

Published

on

EKSKLUZYWNY: Trine Dyrholm, Meera Syal i Celyn Jones dołączyły do ​​obsady Indie Pic Migdał i konik morskiktóry działa teraz w Wielkiej Brytanii.

Rebel Wilson reżyseruje obsadę filmu u boku Charlotte Gainsbourg. Historia opowiada o archeologu i architektu, który stara się na nowo wyobrazić sobie przyszłość po urazach mózgu, które odstraszają ich od ludzi, których kochają.

Bankside Films, który zajmuje się dystrybucją międzynarodową, podpisał wstępne kontrakty dla Australii i Nowej Zelandii (Transmisja), Europy Wschodniej (HBO), Polski (Galapagos), Izraela (Shoval Films), Portugalii (NOS Lusomundo) i Bliskiego Wschodu (Front Row )), Szwajcaria (Praesens), Tajwan (Naprawdę dobra firma filmowa), Airlines (Skeye). Picnik Entertainment obsługuje prawa brytyjskie.

Celyn Jones reżyseruje także film z Tomem Sternem. Kaite O’Reilly napisała scenariusz na podstawie jej własnej sztuki. Producentami są Andy Evans, Alex Ashworth i Sean Marley dla Mad As Birds z Alison Brister dla REP Productions SF.

Filmowanie odbędzie się w Północnej Walii i Merseyside w Anglii. Film został sfinansowany przez REP Productions SF wraz z Head Gear, Picnik Entertainment, Creative Wales i Ffilm Cymru Wales z funduszy National Lottery.

READ  Producent gier mobilnych, Huuuge, planuje zebrać do 150 milionów dolarów z emisji akcji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *