Connect with us

Zabawa

Trenuj w tej prawdziwej wiedźmińskiej szkole, aby zostać łowcą potworów

Published

on

W tej prawdziwej szkole w Polsce możesz przenocować w zamku, walczyć z potworami i szkolić się na czarownika. Hogwart, zjedz swoje serce.

Wiedźmin jest popularny w USA – gry CD Projekt Red mają sporą rzeszę fanów, serial Netflixa z Henrym Cavillem jest hitem i coraz więcej osób sięga po książki Andrzeja Sapkowskiego. Ale seria jest Tak naprawdę popularna w kraju pochodzenia: Polsce, gdzie od sześciu lat działa „szkoła czarów”.

Czym właściwie jest szkoła wiedźmińska? To okazja do LARP (Live Action RPG) jako Wiedźmin, a teraz ma oficjalne wsparcie CD Projekt Red! Sprawdź zwiastun poniżej, aby dowiedzieć się, czego można się spodziewać przyszłych wiedźminów:

A oto opis oficjalna strona szkoły:

Naucz się szermierki, łucznictwa, kowalstwa, alchemii i wielu innych umiejętności, poluj na potwory razem ze swoimi towarzyszami, poznaj sekrety mrocznych zamków, rozwikłaj intrygi królów i czarodziejek, podejmuj trudne decyzje moralne… i żyj z konsekwencjami.

Śpij, jedz i ćwicz w prawdziwym zamku, który został przekształcony w istną jaskinię wiedźmina. Poznasz nie tylko swoich towarzyszy i nauczycieli, ale także postacie znane z gry i książek – flirt z Filippą Eilhart, przyjacielską grę z Vesemirem, téte-a-tete z Iorwethem czy demoniczny pakt z Gaunterem O’ Dim – wszystko jest możliwe!

Szkoła posiada również solidny protokół BHP, więc zakładam, że większość uczestników kończy swoje życie; W książkach wskaźnik przeżycia nowych czarowników jest dość niski.

Bilety na trzydniową szkołę wiedźmińską wahają się od 600 do 1300 dolarów i obejmują kostiumy oraz skrojoną na miarę postać wiedźmina do zabawy. To trochę drogie i jest wszędzie w Polsce, ale możesz to sprawdzić, jeśli jesteś zainteresowany strona internetowa szkoły po więcej szczegółów.

Aby być na bieżąco z fantastyką, science fiction i WiC, śledź nasza wszechogarniająca strona na Facebooku i zapisz się do naszego ekskluzywnego biuletynu.

READ  Martyna Wojciechowska była zdenerwowana, że ​​Polki tracą swoje prawa

Uzyskaj HBO, Starz, Showtime i WIĘCEJ ZA DARMO dzięki pozbawionemu ryzyka, 7-dniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu z kanałów Amazon

h / t Nerdist

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *