Connect with us

Zabawa

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o chorobie Rinke. „Leżał nieruchomo pod kroplami”. Potem zdecydowała się go poślubić

Published

on

Joanna Przetakiewicz ja Rinke Rooyenzaczęła spotykać się ponad dwa lata temu. Szybko dali się poznać jako najgorętsza para polskiego show-biznesu. Dyrektor kreatywny marki La Mania i popularny producent telewizyjny nie ukrywali radości przed mediami. Wręcz przeciwnie, regularnie relacjonowali swoje idylliczne życie w mediach społecznościowych, a nawet w telewizji. Jak się okazało, nawet w życiu Joanny Przetakiewicz pojawiły się czarne chmury, o których zainteresowany opowiadał sobie w ostatnim wywiadzie.

Joanna Przetakiewicz pokazała drugą suknię ślubną

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o chorobie Rinke

W lutym tego roku. Rinke Rooyens zachorował na zapalenie płuc. Joanna widziała, jak jego stan z dnia na dzień pogarsza się i postanowiła zadzwonić do ojca, aby przyjechał do Warszawy i zobaczył się z kochankiem.

Kiedy zobaczył swojego syna, powiedział, nigdy nie zapomnę, że Rinke jest jak „tonący ptak”, że już nic nie może go dosięgnąć… Gapiłem się na niego. Leżał nieruchomo pod kroplami, z zamkniętymi oczami. Czy naprawdę mogłem go stracić? Czy potrzebujesz strachu, aby przewartościować swoje życie i zobaczyć, co jest naprawdę ważne? – powiedziała Joanna w „VIVA!”.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz pokazała nagranie ślubu. Wiadomo, kto złapał bukiet

W wywiadzie dla magazynu celebrytka zdradziła również, że szukała pomocy u bioenergoterapeuty. Poradził jej, że Rinke uleczy coś, co mu powiedziała. Ostrożna Joanna nie zawahała się i tego samego dnia poszła do szpitala.

Był wieczór bez namysłu, wsiadłem do samochodu, wróciłem do szpitala, stanąłem nad jego łóżkiem i powiedziałem: „Kochanie, musisz wyzdrowieć! Musisz wstać, bo potrzebuję Cię przez kolejne 50 lat życia! Chcę tylko być z Tobą i chcę być z Tobą. Twoja żona ”- wspomina Przetakiewicz.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz zmieniła nazwisko po ślubie. Inicjały brzmią globalnie

I wtedy się obudziłem. Wyzdrowiałem w ciągu kilku następnych dni – dodał Rinke.

Słodkie?

Obejrzyj wideo
Joanna Przetakiewicz pokazała niepublikowany film z wesela

READ  Debiut reżyserski Dev Patela „Monkey Man” został przejęty przez Netflix-The New Indian Express
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *