Connect with us

Sport

Trener Herthy o sytuacji Krzysztofa Pi-otki: Katastrofa. Absolutnie tego nie lubi. Piłka nożna

Published

on

Pandemia koronawirusa zmusiła UEFA do wprowadzenia nowych zasad nominacji zawodników do reprezentacji. „Klub ma prawo odmówić wysłania zawodnika do drużyny narodowej, jeśli musi on zostać poddany kwarantannie przez co najmniej pięć dni po powrocie”. A jest tylko pięć dni izolacji Krzysztof Piątekktóry grał tylko z Holandią (0-1), ale Jerzy Brzęczek nie wypuścił go wcześniej z grupy, tylko wezwał, żeby utrzymać go na ławce Poniedziałkowe starcie z Bośnią i Hercegowiną.

Obejrzyj wideo
Top 6 bramek polskich napastników w sezonie 19/20 [ELEVEN SPORTS]

– Reprezentant Herthy zadzwonił do mnie przed meczem z Holandią. To był pierwszy raz, kiedy Piątek nie pojechał na spotkanie z Bośnią i Hercegowiną. Przed grupowaniem Pracownik Nie było takiego problemu, a tym bardziej nie było wyników związanych z wcześniejszym powrotem zawodnika – powiedział Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy Sport.pl.

– Nie rozmawiałem z Herthą Berlin przed zgrupowaniem. Nie było takiej umowy. Oczywiście trener Bruno Labbadia, z którym dobrze się znamy, zadzwonił do mnie po meczu w Amsterdamie. Powiedziałem, jak wygląda sytuacja. Rozumiem jego sytuację, ale Krzysiek jest w kadrze – dodał Jerzy Brzęczek w TVP Sport.

Labbadia: Krzysztof Piątek wie, że to będzie dla niego katastrofa

Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek konfliktu między PZPN a Hertha Berlin. Trener Piątka skomentował sytuację w magazynie „Kicker”.

– Piątek też wie, że to dla niego katastrofa, że ​​musi być poddany kwarantannie przez pięć dni na początku sezonu. Oczywiście, że mu się to nie podoba. Był między młotem a kowadłem. Jesteśmy jego pracodawcą, ale on chce grać dla pracowników. Nie powinieneś stawiać gracza w takiej sytuacji – powiedział Bruno Labbadia.

I dodał: – Szkoda, że ​​tak się stało. To my musimy ponieść konsekwencje, że inni nie wywiązali się z umów. Dostosowaliśmy go i graliśmy w pierwszą grę.

READ  Meksyk przedstawia historyczny strój wyjazdowy na Katar World Cup tej jesieni - NBC Chicago

Hertha Berlin rozpocznie sezon w piątek meczem pucharowym Niemiec z Eintracht Braunschweig tuż po przerwie krajowej. Wszystko wskazuje na to, że Piątek nie zagra, bo musi przejść pięciodniową kwarantannę.

przeczytaj także::

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.