Connect with us

technologia

Trailer Destiny 2: Beyond Light pokazuje Eris w stanie zastoju

Published

on

Bungie to zostawił Destiny 2: Beyond Light Zwiastuny pojawią się w czwartek rano, niecałe dwa tygodnie po dacie premiery dodatku 10 listopada. I chociaż przyczepa zawiera kilka Los 2 Rozgrywka jest osadzona na orkiestrowej okładce utworu „Paint It Black” zespołu Rolling Stones. Otrzymujemy również wgląd w historię rozszerzenia.

Zwiastun zaczyna się od komandora Zavali z tą samą linią, której używał przez cały sezon, że jest tu ciemność. Ale zwiastun pokazuje, jak przerażeni cywile przebiegają przez hangar w wieży. Może to być zachętą do zorganizowania imprezy na zakończenie sezonu à la the Upadek Wszechmogącego z Season of the Worthy – Gracze znaleźli emblemat sugerujący, że zbliża się coś podobnego.

W Europie widzimy Eris Morn i nieznajomego, którzy pracują razem i dzierżą moc zastoju – o ile wiemy, czystej ciemności – przeciwko grupie poległych.

Reszta zwiastuna to odrobina rozgrywki i historii, którą widzieliśmy wcześniej – zwłaszcza podczas ViDoc na początku tego tygodnia. Jednak niektórzy fani o orlich oczach uważają, że patrząc na plik Ostatni boss rajdu Deep Stone Crypt, na podstawie niektórych plików Historia edycji kolekcjonerskiej.

Bungie uruchomi Destiny 2: Beyond Light 10 listopada na PlayStation 4, Windows PC i Xbox One. Los 2 otrzyma wersję nowej generacji na PlayStation 5 i Xbox Series X miesiąc później, 8 grudnia.

READ  Sam Altman właśnie przypomniał wszystkim, dlaczego OpenAI jest na czele
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *