Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Tragiczny ślub w Markach. Pijany świadek opuścił imprezę i wrócił w nocy, aby zamordować świadka

Published

on

Ślub, na którym doszło do morderstwa, odbył się w piątek w Markach pod Warszawą. Impreza odbyła się w domu rodzinnym. Jak donosi „Super Express”, Karolina Dz. (24) i Piotr J. (48) – para prywatnie – byli świadkami ślubu.

„Karolina zepsuła całą imprezę i zamiast się zabawić, czasami stwarzała problem. Zła na Piotra, bo jedna z pań szeptała mu do ucha. W końcu wyłączyliśmy muzykę i kazaliśmy jej to zrobić bo psuje imprezę „, relacjonował w rozmowie z„ Super „Per Expressem” jeden z uczestników wesela. Kobieta powinna zachowywać się „dziwnie” przed rozpoczęciem imprezy – w drodze do urzędu stanu cywilnego. „Pomyślałem, że weźmie tutaj numer ”- wspominał jeden z mężczyzn w rozmowie z„ SE ”.

Obejrzyj wideo
Uciekł z radiowozu i potrącił policjanta

24-latek został oskarżony o morderstwo

Po chwili kobieta wróciła na wesele, ale bez zamiaru pogodzenia się z Piotrem J. Według ustaleń śledczych w sobotę wieczorem, po korekcie, po cichu weszła do pokoju, wyciągnęła nóż i zadała śpiącemu partnerowi śmiertelny cios. Według tvp.info Nowożeńcy pomogli później zatrzeć ślady. – Umyłeś zwłoki – mówi rozmówca portalu.

Policja24-latek został aresztowany na miejscu zdarzenia. Według OnetuProkuratura Okręgowa Praga-Południe oskarżyła ją o zabójstwo z bezpośrednim zamiarem. Bezpośredni zamiar oznacza, że ​​sprawca działał z zamiarem popełnienia czynu, a nie np. Bez wpływu. Więźniowie zostali skazani na trzy miesiące więzienia.

„Poprosiliśmy sąd o aresztowanie trzech innych osób – wiedzieli o morderstwie, ale nie zgłosili go policji. I zatarli wszelkie ślady. Jedna z osób była obserwowana przez policję. Ale dwie inne są na wolności bo jest sąd ”. Mamy tydzień na odwołanie się od tej decyzji – powiedział do Onetu rzecznik Prokuratury Rejonowej Praga-Południe Marcin Saduś.

READ  Wypożyczony z Leeds United Daniel James otrzymuje mieszane recenzje po porażce w Walii

Dodał, że wszyscy trzej byli pijani. „W takich sytuacjach znacznie częściej dochodzi do prób zacierania śladów. Przestępstwa popełniane z zazdrości wciąż się zdarzają, ale znacznie częściej u mężczyzn, zwłaszcza z zespołem Otella. Kobiety najczęściej zabijają dla samoobrony” – powiedział Saduś w rozmowie z Onetem.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *