Connect with us

Zabawa

Tom Holland obsadził „Ja, ty” – Global Briefs – termin

Published

on

Tom Hollander występuje w powojennym dramacie Billie August Me, You

Kierownik nocny oraz Park w Gosford Gwiazda Tom Hollander dostał główną rolę w powojennym dramacie o dorastaniu Billie Augusta ja Ty. Na podstawie powieści Erri De Luca Wt, milionma też Daisy Jacob (Teatr Narodowy na żywo: trudny problem) i Alessandra Gassmanna (przewoźnik 2) i we wrześniu rozpocznie główne zdjęcia na Ischii we Włoszech. Akcja podąża za nastolatkiem Marco, który żegluje po spokojnych morzach wokół Neapolu z zahartowanym rybakiem. Marco zakochuje się w enigmatycznej dziewczynie Caia, której bolesna przeszłość podsyca dzikie urazy i uruchamia dzwonki alarmowe. Sierpień (Pele zdobywcy, Najlepsze intencje) jest reżyserem, a scenariuszem jest Greg Latter. Sean O’Kelly i Marc Bikindou z Brilliant Pictures są producentami, a także Markiem Hammondem z Cristaldi Pics. Holenderski jest reprezentowana przez Treści Anonimowe w Stanach Zjednoczonych i United Agents w Wielkiej Brytanii.

Cleopatra Entertainment kończy zdjęcia do zimowego thrillera Frost

EKSKLUZYWNY: Cleopatra Entertainment Briana Perery zakończyła produkcję swojego najnowszego filmu fabularnego, zimowego thrillera mróz. Wyreżyserowane przez Brandona Slagle’a (Bitwa pod Saipan), na podstawie opowiadania Jamesa Cullena Bressacka i zaadaptowanego na ekran przez Roberta Thompsona, nakręcono w plenerze w górach San Bernardino w Kalifornii zimą 2020 roku. Główną rolę gra aktor gatunkowy Vernon Wells (Szalony Maks 2) i Devanny Pinn (Świt, Dom Mansona) i opowiada historię młodej kobiety i jej ojca, którzy walczą o przetrwanie po tym, jak podczas burzy utknęli na odległym zboczu góry. Cleopatra, stworzona przez założyciela Cleopatra Records, Pererę, stoi za takimi funkcjami, jak: Jeźdźca Śmierci w Domu Wampirów.

Netflix ustala datę Alii Bhatt z „Darlings”

Netflix będzie miał premierę debiutanckiego filmu Jasmeeta K. Reena kochanie później w tym samym roku po potwierdzeniu, że nabył prawa. Indyjskie serwisy rozrywkowe poinformowały, że streamer wszedł na pokład indyjskiego filmu z Alią Bhatt w roli głównej na początku tego roku, a dziś w poniższym filmie promocyjnym potwierdzono, że premiera odbędzie się później w 2022 roku. Czarna komedia opowiada o życiu duetu matka-córka, który stara się znaleźć swoje miejsce w Bombaju, szukając odwagi i miłości, walcząc wbrew wszelkim przeciwnościom. Obok aktorki Bollywood, Bhatt, występują Shefali Shah, Vijay Varma i Roshan Mathew. Bhatt produkuje za pośrednictwem swojego sztandaru, Eternal Sunshine Productions, wraz z Red Chillies Entertainment. Pratiksha Rao, dyrektor ds. filmów i licencji w Netflix India, powiedział, że film był „doskonałą burzą wciągającej fabuły [and] świeże opowiadanie ożywione dzięki potężnym występom”.

READ  ReneSola Power kończy nową sprzedaż projektów w Polsce do Obton

BBC Studios uruchamia streamer BBC Player w Polsce za pośrednictwem partnerstwa Canal+

BBC Studios i Canal+ nawiązały współpracę, aby uruchomić usługę streamingową BBC Player w Polsce. Usługa zostanie udostępniona abonentom Canal+ streamingu od 1 czerwca, a dostęp do niej będą mieli również abonenci telewizji satelitarnej Canal+ z podłączonymi dekoderami. Streamer oferuje programy BBC ze swojego międzynarodowego portfolio kanałów, w tym BBC Brit, BBC Earth i BBC First. Około 1000 godzin treści zostanie udostępnionych w Polsce w pierwszym roku, w tym tytuły takie jak Bafta Winner czas, Ciekawostki przyrodnicze Davida Attenborough oraz Morze Śródziemne: życie pod oblężeniemplus najnowszy nadchodzący sezon najwyższy bieg.

Viaplay ogłasza niepełnosprawnych film „To mogło być nami” jako najnowszy oryginał Doc

Europejski streamer Viably ma zielone światło Mogliśmy być myniepokojący oryginalny dokument na pierwszą stronę wybieg dla modelek Gwiazdy Emma Ortlund i Ida Johansson. Film wyreżyserowany przez Björna Tjärnberga pochodzi z Candamo Film i będzie sprzedawany tam, gdzie Viaplay nie został jeszcze wprowadzony na rynek przez Viaplay Content Sales. Pär Johansson, założyciel zespołu teatralnego Örtlund, Johansson i Glada Hudik, przygląda się doświadczeniom osób niepełnosprawnych zamkniętych w instytucjach od początku XX wieku. Opowiesz prawdziwą historię Olle, młodego człowieka, który pisał wzruszające listy do swojej matki z zakładu Vipeholm w Lund.

Bafta przedstawia najnowszą grupę wschodzących brytyjskich producentów Elevate Initiative

Bafta wybrała 20 najbardziej obiecujących brytyjskich producentów z niedostatecznie reprezentowanych środowisk do swojej najnowszej inicjatywy Elevate. Panel jurorów, w tym Sara Putt, Cameron Roach, Annabel Jones i Marcus Ryder, wybrał uczestników, którzy otrzymają teraz 24-miesięczne wsparcie, takie jak możliwości nawiązywania kontaktów, prezentacje, indywidualne dyskusje panelowe i kursy mistrzowskie. Wybrani identyfikują się jako niepełnosprawni, pochodzą z mniejszościowych grup etnicznych i mają niskie pochodzenie społeczno-ekonomiczne. Możesz znaleźć pełną listę uczestników tutaj.

READ  Lewandowski z Bayernu, Reus z Dortmundu w wielkich zwycięstwach w Bundeslidze

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.