Connect with us

Sport

TOM CLANCY’S RAINBOW SIX® SIEGE OTWIERA SIĘ DLA POCZĄTKUJĄCYCH Z PUCHARAMI WSPÓLNOTY WYSZEHRADZKIEJ – Wiadomości z europejskiej branży gier

Published

on

czas czytania: 2 protokół

Siódma edycja CEEGC Budapest i CEEG Awards odbędzie się 16 września 2022 r. i przywita wiodących operatorów, usługodawców i ekspertów w branży gier z całej Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów.

Więcej informacji znajdziesz tutaj | Zarejestruj się tutaj / bezpieczne bilety

#ceegc2022Zapraszamy do wzięcia udziału w ważnej konferencji gamingowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Byłoby dla nas zaszczytem powitać Państwa w siódmej edycji tego roku Konferencja Hazardowa w Europie Środkowo-Wschodniej Obejmuje to kilka dyskusji panelowych na temat innowacji regulacyjnych w regionie, tematów branżowych, warsztatów technologicznych, wysokiej jakości możliwości nawiązywania kontaktów i prestiżu Nagrody CEEG.

CEEGC i CEEG Awards to kluczowe jesienne wydarzenie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, oferujące bogactwo informacji, a jednocześnie skupiające się na wysokiej jakości networkingu.

Jak wspomniano powyżej, konferencja odbędzie się w Budapeszcie 16 września w The Ritz-Carlton Budapest i przyniesie ze sobą nowy format, który pozwoli na większą interakcję między obecnymi delegatami.

Wydarzenie gromadzi ekspertów dzielących się swoją wiedzą na temat kwestii zgodności i aktualizacji z Europy Środkowo-Wschodniej, Bałkanów i WNP, a nawet obejmuje prezentacje na temat regionu Skandynawii i Ameryki Północnej dla uczestników! Upewnij się, że jesteś jednym z nich!

Każdego tygodnia przedstawiamy niektóre z wielkich umysłów, które będą dzielić scenę w Budapeszcie i przynosić najnowsze i najbardziej istotne informacje.

Dziś prezentujemy: Joe Ewens – Globalny Redaktor Zarządzający w VIXIO Regulatory Intelligence

Joe Evens jest Globalnym Redaktorem Zarządzającym w VIXIO Regulatory Intelligence, gdzie nadzoruje codzienne publikowanie przez firmę wiadomości i analiz dotyczących rynku gier i jego stale zmieniających się wyzwań regulacyjnych. Joe pisze o aspektach europejskiego przemysłu hazardowego od 2008 roku. Przed objęciem obecnej roli był redaktorem Coinslot, historycznego czasopisma branżowego dla brytyjskiego przemysłu hazardowego i rozrywkowego.

Zamów przepustkę delegata lub Pakiet VIP (combo) (karnet delegata + zakwaterowanie) Teraz!

READ  Oficjalne otwarcie Uniwersyteckich Mistrzostw Świata w Łyżwiarstwie Szybkim | Wiadomości, sport, praca

Szczyt ma poparcie Zakład globalny oraz Nordycki hazard jako sponsorzy.

Tak mówią uczestnicy serii CEEGC:

„CEEGC 2019 było bardzo dobrze zorganizowanym wydarzeniem, które obejmowało kilka świetnych paneli z udziałem ekspertów branżowych omawiających trendy na różnych rynkach i branżach gier. Ponadto wydarzenie to zapewniło doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów z wieloma przedstawicielami branży, w tym operatorami, sprzedawcami, dostawcami i ekspertami regulacyjnymi. Na pewno wezmę udział w przyszłym roku, ponieważ takie wydarzenia dodają wielką wartość mojej pracy w Trustly i pozwalają mi być na bieżąco ze zmianami w branży, ale także budować nową współpracę i partnerstwa”. Vasilije Lekovic, dyrektor ds. kont graczy w Trustly

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.